• شنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-2091-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبر تولیدی

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان غربی:

نمایشگاه فروش بهاره آذربایجان غربی در 615 غرفه برپا می شود

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: نمایشگاه بهاره امسال در 7 شهرستان آذربایجان غربی برپا می شود.

محمد دهقان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی با اشاره به برپایی نمایشگاه فروش بهاره در 615 غرفه در استان افزود: این نمایشگاه در شهر های ارومیه ، میاندوآب ، شاهیندژ ، مهاباد ، بوکان ، تکاب و سلماس برپا خواهد شد.

وی با اشاره به تاریخ برپایی نمایشگاه و تعداد غرفه ها به تفکیک شهر ها گفت: این نمایشگاه در ارومیه از ۱۸ تا ۲۵ اسفند ماه با ۲۰۰ غرفه، در میاندوآب از ۱۷ تا ۲۷ اسفند ماه با ۱۰۰ غرفه ، در شاهیندژ ۲۰ تا ۲۹ اسفند ماه با ۶۰ غرفه ، در مهاباد از ۱۸ تا ۲۹ اسفند با ۹۰ غرفه ، در بوکان از ۲۸ اسفند تا ۸ فروردین با ۷۰ غرفه، در تکاب از ۱۷ تا ۲۹ اسفند با ۵۵ غرفه و در سلماس از ۱۶ تا ۲۶ اسفند ماه با ۴۰ غرفه برپا خواهند شد.

دهقان خاطر نشان کرد: این نمایشگاه در شهر ارومیه در ۳ سالن و در محل دائمی نمایشگاه ها در پارک جنگلی ازساعت 16 تا 23 برپا خواهد شد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان غربی همچنین  با اشاره به تخفیف ۱۰ الی ۱۵ درصدی اجناس در نمایشگاه بهاره افزود: امسال نیز مانند سال های گذشته نمایشگاه شامل  اقلام مایحتاج  ایام نوروز همچون کیف، کفش، پوشاک،آجیل ، شیرینی، سوغات شهر ارومیه و دیگر شهر های کشور و غرفه های متفرقه خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: