• سه شنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-5590-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

فرمانده انتظامی شهرستان سلماس خبر داد:

کاهش 18 درصدی وقوع سرقت در سلماس

فرمانده انتظامی شهرستان سلماس گفت: با تلاشهای نیروهای زخمتکش انتظامی وقوع سرقت در سلماس نسبت به مدت مشابه سال 95، نشانگر 18 درصد کاهش است .

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، سرهنگ حسین رمزی در نشست خبری با خبرنگاران گفت: در یازده ماهه سال 96 با تلاشهای شبانه روزی مامورین زحمتکش نیروی انتظامی سلماس شاهد کاهش 18 درصدی جرایم مربوط به وقوع سرقت در شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته هستیم.

رمزی با اشاره به اقدامات اخیر پلیس در رابطه با کشف سرقت در سلماس اظهار کرد: مامورین انتظامی شهرستان موفق به دستگیری دو نفر سارق منازل سلماس شدند که در اعترافات خود به 15 فقره سرقت از منازل مردم در این شهرستان اعتراف نموده اند و ارزش کالاهای مکشوفه از این دو متهم بالغ بر 3 میلیارد ریال است.

وی همچنین با اشاره به پدیده سرقت از باغات سلماس بیان کرد: با تلاش های مامورین انتظامی و همکاری مردم اخیرا موفق شدیم 4نفر سارق باغات این شهرستان را دستگیرکنیم که 23 فقره سرقت از باغات شهرستان به ارزش 300 میلیون ریال انجام داده بودند.

فرماده انتظامی سلماس خاطرنشان کرد: دو نفر سارق خودرو نیز در اقدامی پلیسی در شهرستان به دام قانون افتادند و در این زمینه دو دستگاه خودروی پراید سرقتی نیز کشف شد.

رمزی تصریح کرد: در حوزه نزاع و درگیری شاهد 6 درصد کاهش و در حوزه شرارت شامل چاقوکشی، تهدید،‌ ایجاد رعب و وحشت و... با 75 درصد کاهش نسبت به 11 ماهه سال 95در سطح شهرستان رو به رو هستیم.

وی با اشاره به افزایش28 درصدی کشفیات مواد مخدر نسبت به سال 95، تصریح کرد: اخیرا نیز مامورین انتظامی سلماس موفق به کشف 150هزارنخ سیگار قاچاق خارجی و دستگیری یک نفر متهم و نیز توقیف یک دستگاه خودروی سمند در این هرستان شده اند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سلماس از عموم مردم عزیز به خاطر همکاری صمیمانه با این نیرو تقدیر و تشکر کرد و گفت: از امت شهید پرور تقاضا داریم تا در راه مبارزه با مواد مخدر که به عنوان زلزله ای خاموش در حال گسترش است، ماموران خدمت‌گذار و دلسوز نیروی انتظامی را با اعلام گزارشات خود در این حوزه به شماره فوریتهای پلیسی 110، یاری کنند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: