• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-8790-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ارومیه:

825 شاخه گاردریل در محور ارومیه –مهاباد اصلاح و ساماندهی شد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ارومیه گفت: 825 شاخه گاردریل در محور  ارومیه –مهاباد اصلاح و ساماندهی شد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی صادق حبیب زاده، محور ارومیه-مهاباد را دارای بیشترین فراوانی نقاط حادثه خیز در بین محورهای استان دانست و با بیان اینکه این محور از پرحادثه ترین جاده های ارتباطی استان محسوب می شود اظهار کرد: در راستای افزایش ضریب ایمنی جاده ها 185 میله ترافیکی در نقاط پرحادثه محور ارومیه- مهاباد مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی از نصب 21 ضربه گیر ایمنی در محور فوق خبر داد و افزود: برای افزایش ایمنی محور فوق از تمامی ظرفیت های موجود استفاده شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ارومیه ادامه داد:2عدد چراغ چشمک زن تک خانه خورشیدی در نقطه پرحادثه محور ارومیه- تبریز واقع در تقاطع قصور محور شهید کلانتری نصب و راه اندازی شد.

حبیب زاده از اجرای طرح های راهداری و راهسازی در قالب پروژه های اقتصادمقاومتی خبر داد و گفت: اصلاح نقاط پرحادثه و تعمیر و بازسازی ابنیه فنی با استفاده از امکانات و نیروهای این اداره عملیاتی شده و تاثیر بسزایی در افزایش شاخص های ایمنی جادهای داشته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: