• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-4091-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر تولیدی

چهارمین نمایشگاه کارآفرینی زنان در منطقه آزاد ماکو افتتاح شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو در این نمایشگاه از برگزاری نمایشگاهای مختلف در این منطقه به صورت گسترده و در سطح بین‌المللی خبر داد.

حسین فروزان در حاشیه افتتاح چهارمین نمایشگاه کارآفرینی زنان در منطقه آزاد ماکو در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی بر لزوم توجه جدی به اقتصاد مقاومتی تبیین شده از سوی مقام معظم رهبری تاکید کرد و ادامه داد: خانواده ها نقش کلیدی در تقویت اقتصاد جامعه دارند ولی متاسفانه این اصل در چند سال اخیر به فراموشی سپرده شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در ادامه بر پتانسیل های غنی بانوان و دختران جوان منطقه آزاد ماکو اشاره کرد و گفت: هدف از برگزاری نمایشگاه های توانمندی های بانوان در این منطقه نشان دادن این توانمندی ها و ایجاد زمینه‌های بازاریابی و عرضه محصولات خود به بازار هدف است.

وی ادامه داد: در آینده نزدیک شاهد حضور نمایندگانی از کشورهای ترکیه و جمهوری خودمختار نخجوان در نمایشگاه های آتی منطقه آزاد ماکو خواهیم بود.

فروزان همچنین از برگزاری نمایشگاه ها با حضور هشت استان همسایه منطقه آزاد ماکو خبر داد و خاطرنشان کرد: امیدواریم این اقدامات در جهت شکوفایی اقتصاد منطقه تاثیرگذار باشد.

وی گفت: سازمان منطقه  آزاد ماکو با برگزاری ۴ دوره نمایشگاه در سال جاری توانسته است در راستای تقویت مشاغل خانگی، گام های اساسی بردارد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری_صنعتی ماکو مشاغل خانگی را عاملی تاثیرگذار در کم شدن معضلات اجتماعی عنوان کرد و افزود: این نوع مشاغل که به خودی خود یک کار جهادی حساب می شود می‌تواند از بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی جامعه جلوگیری کرده و در راستای شکوفایی آن تاثیر گذار باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: