• چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-4191-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر تولیدی

مشاور دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور:

مدارس کارآفرین در حوزه دختران در دستور کار شورای عالی مناطق آزاد کشور قرار دارد

مشاور دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: مدارس کارآفرین در حوزه دختران در جهت کسب مهارت های آموزشی در دستور کار شورای عالی مناطق آزاد کشور قرار دارد.

معصومه حجتی در حاشیه افتتاح چهارمین نمایشگاه کارآفرینی زنان در منطقه آزاد ماکو در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی، گفت: شورای عالی مناطق آزاد در سال جاری بر روی توسعه فعالیت های اقتصادی، حمایت از سرمایه گذاران و گسترش کسب و کار متمرکز شده است.

وی ادامه داد: در حوزه زنان نیز تمرکز برروی کارآفرینی، اشتغال و در دسترس قرار دادن منابع مالی برای مشاغل خرد خانگی است .

وی در ارزیابی عملکرد مناطق آزاد در فعالیت های نمایشگاهی گفت: ثمره فعالیت ها و اهداف خواسته شورای عالی مناطق آزاد در چهارمین نمایشگاه کارآفرینی زنان در منطقه آزاد تجاری _صنعتی ماکو به منصه ظهور رسیده است .

مشاور دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در امور زنان و حقوق شهروندی مدارس در ادامه بر برنامه های آتی شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: مدارس کارآفرین در حوزه دختران در جهت کسب مهارت های آموزشی در دستور کار این نهاد قرار دارد .

حجتی بر تفاهم نامه فی مابین صندوق کارآفرینی و شورای عالی مناطق آزاد اشاره کرد و گفت: هدف از این تفاهم نامه ایجاد زمینه ها برای در دسترس قرار دادن منابع برای مشاغل خرد خانگی است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: