• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-5391-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر تولیدی

مدیر مرکز همایش و نمایشگاههای منطقه آزاد ماکو:

چهارمین نمایشگاه توانمندیهای بانوان در ماکو به کار خود پایان داد

نمایشگاه نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار با حضور پرشور بانوان منطقه آزاد ماکو به کار خود پایان داد.

ابراهیم جلیلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی گفت: این نمایشگاه در راستای سیاست های حمایتی سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو از کسب و کار خانگی و توانمندسازی های اقتصادی بانوان منطقه، با عنوان توانمندی‌های بانوان، برگزار شد که در این دوره از نمایشگاه ها ۲۰۰ نفر از بانوان منطقه، حضور داشتند.

مدیر مرکز همایشها و نمایشگاههای منطقه آزاد ماکو ادامه داد: این نمایشگاه در زمینه‌های مختلف صنایع دستی، آشپزی، شیرینی پزی و خیاطی در ۱۳۰ غرفه برپا شد.

وی با تاکید براینکه این نمایشگاه به مدت چهار روز در محل نمایشگاه های بین المللی سازمان منطقه‌ی آزاد ماکو برگزار شد، تصریح کرد: بازاریابی در راستای تقویت مشاغل خانگی، هدف و رسالت اصلی چهارمین دوره نمایشگاه توانمندی های بانوان، است.

جلیلی مشاغل خرد و خانگی را عاملی مهم و ارزشمند درتقویت اقتصاد عنوان نمود و بر لزوم توجه جدی براین موضوع از سوی سایر ادارات و نهادهای کمکی دولت، تاکید کرد.

مدیر مرکز همایشها و نمایشگاههای منطقه آزادماکو خاطرنشان کرد: در سال گذشته و امسال، سازمان منطقه آزاد ماکو با برگزاری ۴ دوره نمایشگاه در این خصوص توانسته است در راستای تقویت مشاغل خانگی و اقتصاد مقاومتی، گام های اساسی بردارد.

جلیلی بر تجلیل از غرفه‌های برتر چهارمین نمایشگاه نقش‌آفرینی زنان در توسعه پایدار منطقه آزاد ماکو در آخرین روز نمایشگاه اشاره کرد و از برگزاری نمایشگاه های مختلف با موضوعات متفاوت در سال ۹۷ خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: