• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-1993-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر پوششی

نه به " ترقه" دانش آموزان مدرسه ای در ماکو

امروز دانش آموزان آموزشگاه امیرکبیر ماکو با نه گفتن به ترقهو جنعداوری پول این اقلام، همنوع دوستی خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی دانش آموزان مدرسه ای در شهرستان ماکو طی اقدامی انساندوستانه به تقسیم شادی خود با دوستان نیازمندان خود پرداختند که  هر ساله دانش آموزان مدرسه امیرکبیر ماکو به جای خرید ترقه و اقلام آتش بازی،  پول آن را به مدرسه خود در جهت رساندن به نیازمندان اهدا می کنند.

عزیز برگ نی ،رئیس شورای شهر ماکو در این مراسم برلزوم ترویج فرهنگ نو دوستی در بین دانش آموزان و خانواده آنها تاکید کرد.

رئیس شورای شهر ماکو در ادامه بر اقدامات صورت گرفته در دوره مدیریت وی و مدیریت جدید این آموزشگاه اشاره کرد و گفت: در سایه مشارکت فعال دانش آموزان این کارها خیر امروزه در تمامی مدارس شهرستان نهادینه شده است
وی خاطر نشان کرد: مدارس جای تعلیم و تربیت است و تغییر رفتار و ترقی در این امر باید در اخلاق، رفتار و کردار دانش آموز نمایان شود.

رئیس شورای شهر ماکو با اشاره به اینکه شهر خوب دستیافتنی نیست بلکه با ساختن به دست می آید گفت : این دانش آموزان هستند که باید در ساخت شهری خوب گامهای اساسی بردادند.

وی افزود: دانش آموزان باید جامعه را از نو و در شان فرهنگ خود خلق کنید 
مدیر سابق آموزشگاه امیر کبیر ماکو، خاطر نشان کرد: دانش آموزان باید در کنار فراگیری دروس  تئوری، درس های مهارتهای زندگی را فرا گیرند

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: