• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-17890-5
  • خبرنگار : 95
  • منبع خبر : خبر پوششی

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه:

235 تخت در مراکز اقامتی ارومیه آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه از برپایی 5 کمپ در ورودی ارومیه برای معرفی و استقبال از گردشگران به شهر خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی مهرداد سلامتی در نشست ستاد تسهیلات نوروزی دراستقبال از گردشگران ومسافران که در سالن جلسات شورای شهر ارومیه برگزارشد بااشاره به اینکه ستاداسکان وتسهیلات نوروزاز۲۵ اسفندشروع خواهد شد اظهارکرد:در ۵ورودی شهر کمپ هایی برای معرفی و شناساندن شهر ارومیه به گردشگران بر پا شده و تمامی رانندگان تاکسی واتوبوس به عنوان راهنمای گردشگری خدمات رسانی خواهندکرد.

سلامتی بااشاره به اینکه برای پایداری شهر باید پتانسیل های شهر مدنظر قرارگیرد تصریح کرد:ارومیه تنها شهر درایران است که اکوسیستم طبیعی داشته و از هرطرف به یک سیستم طبیعی دریا، جنگل، دشت وکویر راه داشته و خالصترین اکسیژن دنیا در ارومیه وجود دارد که باید ازاین پتانسیل ها بخوبی استفاده کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه  ادامه داد:۲۳۵تخت در هتل ها واقامتگاه های ارومیه برای استقبال از میهمانان نوروزی آماده سازی شده و جشنواره های سمنو ،آش دوغ ،عرق بیدمشک و سبزه آرایی نیز دراین ایام برگزار خواهدشد.

سلامتی بااشاره به اینکه ۱۱۰۰نفر پارکبان درشهر ارومیه فعال هستند خاطرنشان کرد:امسال در۲۴اسفند در طرح پاکسازی محله ها به کمک مردم، محله آغ داش ارومیه را تمیز خواهیم کرد و از سال بعد برنامه ۵شنبه بدون زباله را درارومیه اجرا خواهیم کرد.

وی گفت:ارومیه جز ۵ شهر کشور است که رودخانه آن ازداخل شهر جریان دارد و شهرداری ارومیه امسال برای اولین بار رودخانه شهرچایی رابرای زیبا سازی و ایجاد محیط تمیز گردشگری لایروبی کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: