• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-18190-5
  • خبرنگار : 16
  • منبع خبر : خبر پوششی

فرماندار خوی:

پایانه گمرکی خوی _ رازی بااعتبار ۵۰۰ میلیارد ریال احداث می شود

فرماندار خوی گفت : تکریم مردم در سرلوحه کارهای مسئولین قرار گیرد .

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی  محمد عابدی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان خوی در سال ۹۶ اظهار کرد : تکریم ارباب رجوع و خدمت به مردم باید در اولویت برنامه های مسئولین ادارات باشد .

وی با اشاره به تلاش های صورت گرفته توسط دولتمردان برای ارائه خدمات بهتر به مردم تصریح کرد :با هر مسئول و رئیس اداره ای که نتواند به وظایفش عمل کند برخورد قانونی خواهد شد .

عابدی با اشاره به حوادث اتفاق افتاده در سال ۹۶ برای کشور اظهار کرد : حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد مردم با ایمان و عزم راسخ در خدمت انقلاب و آرمان های نظام هستند .

فرماندار خوی گفت :  باافتتاح بیمارستان ها  با ۵۰۰ تخت بیمارستانی در سال ۹۷ خوی بعنوان قطب بیمارستانی کشور مطرح خواهد شد .

وی با اشاره به آغاز سفرهای نوروزی تا  چند روز آینده از مسئولین خواست با تمامی امکانات برای مسافران نوروزی ارایه خدمات کنند .

عابدی از شروع احداث پایانه گمرکی مرزی خوی _ رازی با اعتبار ۵۰۰ میلیارد ریال خبرداد و گفت : شهرستان خوی بعنوان نزدیکترین مسیر ارتباطی ریلی و زمینی ایران به ترکیه و اروپا است که با احداث این گمرک شاهد تحول نوین در بخش های اقتصادی ، تجاری و ترانزیتی خواهیم بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: