• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-19390-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

مدیرکل زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی:

سندراهبردی ارتقا وضعیت زنان و خانواده در آذربایجان غربی عملیاتی می شود

مدیرکل زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت : یکی از سیاست های دولت حرکت جامعه به سمت ایجاد امید و نشاط است در این راستا سند راهبردی ارتقا وضعیت زنان و خانواده از سوی مرکز امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برنامه ریزی و اجرایی می شود .

به گزارش ایسنامنطقه آذربایجان غربی  ، شهلا تاجفر در جلسه تبیین و تشریح شاخص های سند راهبردی ارتقا وضعیت زنان و خانواده که امروز در استانداری برگزار شد، گفت : در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید باید تلاش شود تا امید را در جامعه بالا برده و در جهت بهبود و تعالی جامعه سرمایه گذاری و حرکت کرد.

مدیرکل زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی  افزود : نگاه امیدوارانه به آینده بحث مهمی است که باید در سیاستگذاریها و در برنامه ریزیها تعادل جنسیتی باشد و این نگاه در تکالیف ماده 101 برنامه ششم توسعه بطور متواضعانه قابل لمس است و فرصتهای برابر برای زنان و مردان در نظر گرفته شده است.

وی ادامه دا د: در حقیقت در برنامه چهار ساله دولت دوازدهم فرابخشی ما اولویت زنان و خانواده با رویکرد پیگیرانه ، آموزشی ، نشاط و امید است و در این رابطه تدوین سند توسعه (ارتقا وضعیت زنان و خانواده استان ، بر اساس اسناد فرادستی جمله سند چشم انداز سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری ، قانون اساسی با تاکید بر شناسایی و رصد مستمر شاخص های موثر بر وضعیت زنان و خانواده و توجه ویژه به نقش سازنده زنان و  بهره مندی جامعه از سرمایه انسانی آنان در فرآیند توسعه پایدار متوازن تنظیم خواهد شد .

 تاجفر اظهار امیدواری کرد با عملگرایی و هم افزایی کلیه دست اندرکاران و متولیان و با جمع بندی و احصا شاخص های رسمی و غیررسمی شهرستانها بتوان بهترین راهکارها را انتخاب نمود و برای ارتقا وضعیت زنان و خانواده استان گامهایی را برداشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: