• چهارشنبه ۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-797-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

فرماندار سلماس تاکید کرد:

لزوم راهنمایی دقیق مسافرین نوروزی برای بهره مندی از ظرفیت های گردشگری و جاذبه های تاریخی سلماس

فرماندار سلماس بر لزوم راهنمایی دقیق مسافرین نوروزی برای بهره مندی از ظرفیت های گردشگری و جاذبه های تاریخی این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، مرتضي اصغري در بازديد از پست هاي ايمني و سلامت مسافرين نوروزي سلماس با اشاره به تلاش هاي جوانان هلال احمر سلماس در جهت معرفي و استقبال از مسافرين نوروزي اين شهرستان گفت: راهنمایی دقیق و مؤثر مسافرین نوروزی با هدف اقامت در شهرستان و بهره مندی از ظرفیت های گردشگری و جاذبه های تاریخی شهرستان، ضرورت دوچندانی در ایام نوروز می یابد که اعضای جوان هلال احمر شهرستان به نحو احسن این امر را محقق بخشیده اند.

وي افزود: جوانان هلال احمر سلماس در تمامی صحنه ها حضور مقتدرانه دارند و در سخت ترین شرایط با حضور مقتدرانه وداوطلبانه به کمک هموطنان می شتابند.

فرماندار سلماس با اشاره به ظرفیت بالای جوانان هلال احمر سلماس خاطر نشان کرد: آنچه که باعث جلب توجه و نظر تمامی مسافرین و هموطنان عزیز شده، حضور جوانان شهرستان با ابتکارات و ایده هایی نو از قبیل طرح بهرفت و کمپین «نه به تصادفات جاده ای» همراه و همگام با ارائه خدمات راهنمایی و امدادی است.

به گزارش ایسنا؛ فرماندار سلماس در راستای ارتقاء فرهنگ رانندگی و کاهش آمار خسارات جانی و مالی ناشی از تصادفات جاده ای با امضای میثاق نامه کمپین نه به تصادفات جاده ای به این پویش ملی پيوست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: