• چهارشنبه ۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-394-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی خبرداد:

استقبال مسافران نوروزی از اتوبوس های گردشگری در آذربایجان غربی

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: استقبال خوبی از اتوبوس های گردشگری استان در ایام نوروز شده است.

به گزارش ایسنا منطقه اذربایجان غربی حسین امامی گفت: با تمهیدات انجام شده در نوروز 97تعداد 6دستگاه اتوبوس در سطح استان اقدام به جابه جایی و معرفی جاذبه های گردشگری شهرهای استان کردند.

وی تصریح کرد: این اتوبوس ها علاوه بر ارومیه در شهرهای گردشگر پذیرنیز ارائه خدمت نموده وموردخوب استقبال خوب گردشگران قرار گرفته اند.

امامی یادآورشد: این برنامه با هدف آشنا ساختن مسافران نوروزی با جاذبه های گردشگریشهرهای مختلف اجرا می شود که امیدواریم در تابستان سال جاری نیز ادامه یابد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی  همچنین اظهارکرد: استفاده از این اتوبوس ها برای مسافرین نوروزی رایگان بوده ودر تعدادی از شهرهای استان توسط بخش خصوصی پذیرایی صورت می گیرد.

امامی افزود: به منظور تسهیل بازدیدهای مسافرین نوروزی، نقشه راهنمای اتوبوس گردشگری تهیه شده  ودرحین بازدید توسط راهنمایان گردشگری در داخل اتوبوس های گردشگری ارائه می گردد.

به گزارش ایسنا، در ارومیه دو دستگاه، دودستگاه در مهاباد، یک دستگاه در خوی ویک دستگاه در میاندوآب به عنوان اتوبوس گردشگری اقدام به جابه جایی ومعرفی جاذبه های گردشگری شهرهای مذکور می پردازند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: