• شنبه ۱۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-991-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر تولیدی

شهردار تازه شهرسلماس خبرداد:

اجرای طرح توسعه تفرجگاه سد شهدای تازه شهر در سال جدید

شهردار تازه شهرسلماس از اجرای طرح توسعه تفرجگاه سد شهدای این شهر در سال جدید خبر داد.

رضا مسلمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی، با تبریک سال جدید به همه مردم ایران، در خصوص برنامه های شهرداری تازه شهر برای توسعه این شهر در سال 97 گفت: رویکرد برنامه های شهرداری تازه شهر بر توسعه عمرانی شهر و نیز توسعه ظرفیت های گردشگری تمرکز دارد.

مسلمی با اشاره به ظرفیت های بالای طبیعی تازه شهر برای جذب گردشگر به این شهر و منطقه بیان کرد: یکی از پروژه های مهم شهرداری تازه شهر در سال97 طرح توسعه تفرجگاه سد شهدای کهنه شهر با اعتبار 5میلیاردریال است.

وی تصریح کرد: احداث کارخانه قطعات بتنی با اعتبار 5میلیارد ریال، ساماندهی ارامستان قدیمی تازه شهر شامل اسفالت و بلوک بندی و جدول کشی و نیز 10هزار مترمربع اسفالت ریزی معابر شهری تازه شهر از جمله برنامه های عمرانی شاخص شهرداریی این شهر در سال 97 خواهد بود.

شهردار تازه شهر سلماس با اشاره به آماده بهره برداری بودن سالن چندمنظوره ورزشی شهرداری تازه شهر با اعتباری بالغ بر 12میلیارد ریال، تصریح کرد: در تلاشیم با همکاری بخش خصوصی، دومین مرکز تست مخازن CNG و مرکز معاينه فنی خودروهای سبک را در تازه شهر سلماس در سال 97 اجرا و مورد بهره برداری قرار دهیم.

مسلمی افزود: احداث سردخانه 2هزار تنی زیر صفر تازه شهر نیز با مشارکت بخش خصوصی در اخرین مراحل اخذ مجوزاست و برای احداث آن 20میلیارد ریال اعتبار در سال 97 در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: با مساعدت نماینده و فرماندار سلماس و نیز شورای شهر و شهرداری کهنه شهر شاهد عملیات اسفالت و روشنایی جاده سلماس کهنه شهر در نیمه اول سال97 خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: