• جمعه ۱۰ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-6190-5
  • خبرنگار : 44
  • منبع خبر : خبر پوششی

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری:

روحانیت همواره پشتیبان، همدل و هم نوای مردم است

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: روحانیت همواره پشتیبان، همدل و هم نوای مردم است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی حجت الاسلام عسگر دیرباز در پیش از خطبه های نماز جمعه ارومیه  با بیان اینکه جایگاه روحانیت در جامعه اسلامی بسیار مهم هستند و قشر تأثیرگذار در مسائل دینی و اجتماعی و سیاسی است اظهار کرد: در طول تاریخ می‌توان تأثیرات روحانیت را مشاهده کرد و اگر حکومتی ستمی به اقشار مردم کردند روحانیت در کنار و پشتیبان و همراهی مردم بودند.

وی با اشاره به اینکه روحانیت زبان گویای بیان گلایه ها ومشکلات مردم است ادامه داد: روحانیت همیشه وظیفه خود را حمایت مردم می‌داند و همیشه در مقابل پایمال شدن حقوق مردم می‌ایستند و از مردم حمایت کامل می‌کنند.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در زمان حکومت حضرت علی (ع)اگر کارگزاران حکومت ظلمی به مردم می‌کردند ایشان نسبت به این ظلم واکنش نشان می‌دادند و از این کار جلوگیری می‌کردند.

وی ادامه داد: ازجمله  فعالیتهای نمایندگان مجلس خبرگان در جلسات متعددی  که برگزار شده است انعکاس مشکلات مردم به  مسئولین حکومتی همچون دولت و قوه قضاییه و پیگیری مطالبات مردم بوده تا مسئولین از مشکلات مردم غافل نشوند.

حجت الاسلام دیرباز خاطرنشان کرد: با حمایت‌های معظم رهبری و مقام روحانیت مردم همیشه درصحنه می‌توان مشکلات کشور را حل کرد و به وضعیت کشور بهبود داد.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: بعضی از فیلم‌های سینمایی مناسب نیست ولی در کنار این فیلم‌ها فیلم‌های مناسبی وجود دارد که می توان به فیلم به‌وقت شام اشاره کرد که موضوع آن رشادت‌های سربازان اسلام در مقابل دشمنان اسلام وداعش است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: