• سه شنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-7890-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی:

تحقق شعار سال در گرو فرهنگسازی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: نامگذاری سال 97 از سوی رهبر انقلاب تکلیف آور بوده و تک تک ایرانیان در زمینه ی تحقق شعار سال مسئول هستند.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام محمد داداش زاده، با اشاره به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب و نامگذاری امسال به‌عنوان «حمایت از کالای ایرانی» گفت: با این عنوان، مسیر حرکت نظام تعیین می‌شود و خط مشی نظام، مردم و مسئولین باید در این مسیر باشد.

وی ادامه داد: نامگذاری سال ۹۷ از سوی رهبر معظم انقلاب هم بیانگر درد است و هم نشان دهنده ی راه درمان، چراکه در محتوای آن به مسائل و مشکلات مهم کشور اشاره شده و هم برای درمان این مشکلات چاره اندیشی شده است، محتوای این شعار تکلیف آور بوده و تک تک ایرانیان در زمینه ی تحقق شعار سال مسئول هستند.

حجت‌الاسلام داداش زاده تحقق شعار سال ۹۷ را در گرو فرهنگ‌سازی برای استفاده از تولیدات داخلی عنوان و تصریح کرد: متاسفانه هنوز فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی آنچنان که شایسته است در کشور جا نیفتاده و مردم تمایل چندانی به خرید تولیدات داخلی ندارند و این شعار در صورت تحقق، می‌تواند راهبرد خوبی برای عبور از شرایط بحران و رکود پیش روی کشور باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی اضافه کرد: در سال جدید که به نام «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شده همه ی ما وظیفه داریم تا حد توان فرهنگ سازی درخصوص استفاده از کالای ایرانی را بین آحاد جامعه اشاعه داده و از حالت شعارزدگی و عمل صوری بپرهیزیم.

وی با تاکید بر اینکه نباید کارهایی که انجام خواهد شد در قالب شعار و تبلیغ باشد افزود: این فرمایش رهبر معظم انقلاب، تکلیف آور برای تمامی قوا و آحاد جامعه بوده و تک تک ما ایرانیان در زمینه ی تحقق شعار سال مسئولیم و طبیعتاً سازمان تبلیغات اسلامی نیز در این زمینه وظیفه و مسئولیت سنگینی برعهده دارد و می بایست این فرهنگ را در جامعه نهادینه کند.

حجت‌الاسلام داداش زاده اضافه کرد: برای نهادینه کردن فرهنگ استفاده از کالای ایرانی ابتدا باید از خودمان شروع کنیم، یعنی عامل به فرمایشات رهبری باشیم سپس با بهره گیری از شیوه های نوین، این فرهنگ را در جامعه بسط و توسعه دهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: