• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-8590-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : خبر تولیدی

مدیر کل دامپزشکی آذربایجان غربی خبرداد:

معدوم سازی بیش از 13 تن انواع فرآورده خام دامی غیر بهداشتی در آذربایجان غربی

مدیر کل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: بیش از 13 تن گرم انواع فرآورده خام دامی غیر بهداشتی و غیر قابل مصرف ویژه ایام تعطیلات نوروزی در استان معدوم شد. 

کامیار داهیم در گفت و گو با ایسنا منطقه آذربایجان غربی اظهار کرد: با اجرای طرح تشدید نظارت نوروزی مقدار 13 تن و 576 کیلو گرم انواع فرآورده خام دامی غیر بهداشتی و غیر قابل مصرف توسط بازرسین بهداشتی دامپزشکی در طرح  تشدید نظارت بهداشتی ویژه ایام تعطیلات نوروزی  ضبط  و از چرخه مصرف خارج گردیده است .

وی با اشاره به طرح تشدید نظارت نوروزی این سازمان گفت: اکیپ های ستاد طرح تشديد كنترل و نظارت بهداشتي ويژه ايام نوروزي به منظور کنترل بهداشتی انواع گوشت و فرآورده های خام دامی در مراکز عرضه وتولید، رستورانها و غذاخوری های فعال در ایام تعطیلات نوروزی در استان از تاريخ 25 اسفند 96 تا 14 فروردین سالجاری با بكارگيري60 نفر دكتر دامپزشك ، بازرسين بهداشتي و نيروهاي فني در غالب 36  اکیپ نظارت و بازرسي بهداشتي دامپزشكي فعال بودند.

داهیم  ادامه داد: اکیپ های بازرسی این سازمان در طول اجرای طرح موفق به بازرسي 4  هزارو 653  نوبت مراکز عرضه انواع فرآورده هاي خام دامي ( گوشت قرمز،گوشت سفید ،تخم مرغ ، ماهي و ... )  و تعداد یک هزار و 81 نوبت  بازدید  و نظارت بر رستوران و غذاخوری و 235 نوبت کشتارگاه و مراکز بسته بندی در استان شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: