• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-997-5
  • خبرنگار : 16
  • منبع خبر : خبر تولیدی

شهردار فیرورق:

تبدیل فیرورق به قطب گردشگری کشور از اولویت های شهرداری است

شهردار فیرورق گفت: تبدیل فیرورق به قطب گردشگری کشور از اولویت های شهرداری است .

مهدی ارزنلو در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی افزود: شهر نمونه گردشگری فیرورق با داشتن چشم اندازهای طبیعی وکوچه باغات دلگشا از زیباترین و جذاب ترین مناطق گردشگری کشور محسوب می شود .

وی با بیان اینکه شهر فیرورق در تولید آلبالو قطب اول کشور است تصریح کرد: در دیگر محصولات کشاورزی نظیر گیلاس،سیب،گل محمدی و گردو نیز شهر فیرورق دارای رتبه های برتر استانی و کشوری است .

شهردار فیرورق با تاکید بر گسترش گردشگری و جذب گردشگران در این منطقه اظهار کرد: فیرورق از دیر باز با توجه به زیبایی و موقعیت خوبش مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی است لیکن در این دوره از شورا و شهرداری مصمم هستیم که زمینه حضور بیشتر گردشگران را فراهم کنیم .

ارزنلو ساخت هتل پنج ستاره از اقدامات زیر ساختی برای توسعه گردشگری فیرورق عنوان کرد و گفت : با مشارکت بخش خصوصی هتل پنج ستاره آفتابگردان از پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی برخوردار است.

شهردار فیرورق توجه به مسائل زیست محیطی، بهداشت و زیباسازی چهره شهری را از دیگر اقدامات برای توسعه و پیشرفت این منطقه نمونه گردشگری اعلام کرد.

ارزنلو ادامه داد: اقدامات خوبی برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در منطقه نمونه گردشگری فیرورق صورت گرفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: