• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-1097-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر تولیدی

جوانان هلال احمر سلماس به یاری طبیعت شتافتند

امدادگران و اعضای جوان هلال احمر سلماس با اجرای طرح پاکسازی زباله های میدان آذربایجان سلماس به یاری طبیعت این شهرستان شتافتند.

مهدی رضایی سرپرست جمعیت هلال احمر سلماس درحاشیه اجرای طرح پاکسازی طبیعت سلماس در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی گفت: اعضای جوان و طبیعت دوست هلال احمر سلماس ضایعات غیر قابل تجزیه در طبیعت این شهر واقع در کمربندی  و میدان آذربایجان را جمع آوری کردند .

وی افزود: هدف از اجرای این طرح، پاكسازی طبیعت شهر از زباله ها بمنظور ايجاد فضای مناسب برای شهروندان و مسافرانی است كه در مسیر ورود به شهر سلماس تردد می كنند .

رضایی خاطرنشان کرد: امیدواریم این اقدام زمینه توجه مردم و جوانان به پاکی و زیبایی محیط و طبیعت اطرافشان شود و سعی خواھیم کرد در حد توان خود نسبت به انجام این وظیفه مھم با ھمکاری سایر دستگاه ھای مربوطه در طول سال اقدام کنیم و ازعموم مردم درخواست می کنیم تا با احساس مسولیت در قبال حفظ محیط زیست نسبت به پاک نگهداشتن آن کوشا باشند .

مهران نظری رییس اداره حفاظت از محیط زیست سلماس نیز در این حرکت طبیعت دوستانه عنوان کرد: زباله به عنوان تهدیدی جدی برای محیط زیست تلقی می شود که قدم های مثبتی را در جهت فرهنگ سازی این امر مهم باید برداشته شود .

 وی نیز در ادامه اجرای این طرح گفت: اثرات سو ریختن زباله در طبیعت در نسل های آینده فاجعه بار خواهد بود و به همین خاطر زباله زدایی از طبیعت باید به فرهنگی عمومی در بین آحاد مختلف جامعه تبدیل شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: