• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-15590-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان آذربایجان غربی خبرداد:

آمادگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای ایجاد کانونهای سیار روستایی در شهرستانهای آذربایجان غربی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان آذربایجان غربی از آمادگی این کانون برای ایجاد کانونهای سیار روستایی در شهرستانهای استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، جواد زاهدی در جلسه ای با فرماندار سلماس درخصوص بررسی مسائل ومشکلات کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان سلماس گفت: کانونهای سیار روستایی در سال گذشته در دو شهرستان تکاب و اشنویه اجرا شد که نتیجه بسیار مطلوبی در کوکدان مناطق این دوشهرستان برجای گذاشت.

زاهدی افزود: در صورت اعلام آمادگی شهرستانها و تامین امکانات موردنیاز میتوانیم نسبت به راه اندازی کانونهای سیار روستایی در آن شهرستانها برای خدمات دهی به کودکان ونوجوانان روستایی اقدام نماییم.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان آذربایجان غربی با اعلام آگاهی از مشکل فضای فیزیکی کانون پرورش فکری  شهرستان سلماس، اظهار کرد: برای احداث ساختمان جدید در شهرستان سلماس نیازمند واگذاری زمین هستیم و با همکاری مسئولین شهرستان مرکز جدید با واگذاری زمین مورد نیاز به این کانون احداث خواهدشد.

مرتضی اصغری فرماندار سلماس نیز در این جلسه گفت: کانون پرورش فکری کوکان و نوجوانان شهرستان سلماس بیش از 2هزارو500 نفرکودک ونوجوان دررده سنی ۷ الی ۱۷ عضودارد و تعامل این کانون با اموزش وپرورش باعث گردیده که دانش اموزان مقطع ابتدایی وپیش دبستانی درطول هفته ازامکانات وکارگاههای هنری کانون استفاده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: