• جمعه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-295-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

نماینده مردم سلماس در مجلس:

ضرورت ورزش در زندگی امروز بیشتراز گذشته احساس می شود

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمتر از مدال قهرمانی، دریافت مدال اخلاق در رقابت است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، شهروز برزگر کلشانی در همایش تجلیل از قهرمانان، مربیان، داوران و هیئت های ورزشی شهرستان سلماس که با حضور مسئولین شهرستانی و استانی برگزار شد، با اشاره به افتخارآفرینی ورزشکاران ایرانی در مسابقات بین المللی اظهار کرد: مدال آوری و افتخار آفرینی ورزشکاران ما در میادین بین المللی ورزش که سبب احتزاز پرچم مقدس کشورمان در کشورهای دیگر می شود، مایه شادی و مردم و اقتدار کشورمان است و باید قدردان این مدال آوران باشیم .

برزگر باتاکید بر لزوم رعایت اخلاق در ورزش بیان کرد: مهمتر از مدال قهرمانی، دریافت مدال اخلاق در رقابت است و همه ورزشکارانمان باید به رعایت اخلاق و منش جوانمردی در رقابتهایشان توجه کنند .

وی با اشاره به ضرورت ورزش در دنیای امروزی افزود: با توجه به گسترش روزافزون دنیای مکانیکی و ماشینی، ضرورت تحرک و ورزش در جوامع امروز بیش از پیش احساس می شود و همه انسانها باید برای دوام زندگی خود، با ورزش انس داشته باشند .

نماینده مردم سلماس در مجلس با اشاره به مشکلات موجود در ورزش سلماس تصریح کرد: نبود خوابگاه مناسب در سلماس باعث شد مسابقات بین المللی وزنه برداری در این شهرستان برگزار نشود و امیدواریم مسئولین استان و شهرستان نسبت به رفع این معضل و کمبود مهم شهرستان اقدام لازم را داشته باشند .

به گزارش ایسنا؛ در این مراسم از مدال آوران و منتخبین ورزش سلماس توسط مسئولین تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: