• جمعه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-395-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی:

باید روح جوانمردی بر فعالیتهای ورزشی حاکم شود

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: حرکات و رفتار ورزشکاران زیر ذره بین جامعه است و به همین دلیل نیز انتظار از ورزشکاران در اذهان عمومی بالاست.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، عبدالله چمن گلی در همایش تجلیل از قهرمانان، مربیان، داوران و هیئت های ورزشی شهرستان سلماس که با حضور مسئولین شهرستانی و استانی برگزار شد، با اشاره به جایگاه والای ورزشکاران در میان مردم،  گفت: ورزشکاران در جامعه ما جزو افراد شاخص جامعه هستند و از همین رو حرکات و رفتار ورزشکاران زیر ذره بین جامعه است و باید مراقب رفتار خود دراجتماعات باشند.

چمن گلی افرود: لازمه داشتن جامعه سالم شناخت علمی ورزش است و همین شناخت موجب خواهد شد مردم با استفاده از علم ورزش نسبت به زندگی سالم بیش از پیش امید داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی بیان کرد: باید جوانمردی روح حاکم بر فعالیت های ورزشی باشد و مسئولین ورزش نیز باید سیاست خود را بر برقراری این روح در ورزش سوق دهند.

مرتضی اصغری فرماندار سلماس نیز در این مراسم گفت: سلماس از جمله شهرستان هایی که با داشتن ورزشکاران توانمند و مستعد در رشته های ورزشی متعدد، در سطح کشور و بین المللی افتخار آفرینی کرده است.

اصغری افزود: باید قدردان افرادی باشیم که در راستای نشاط بخشی به جامعه و تحرک و پویایی آن تلاش می کنند و با گسترش فعالیت های ورزشی زمینه ارتقای امید به زندگی را در سطح جامعه بالا می برند.

وی با بیان اینکه هزینه در ورزش نوعی سرمایه گذاری در جامعه است، تصریح کرد: مسئولین ورزش در کشور باید با داشتن برنامه ریزی دقیق،‌مدیریت مناسبی  بر روی منابع مالی و انسانی ورزش در کشور داشته باشند.

به گزارش ایسنا؛ در این مراسم از مدال آوران و منتخبین ورزش سلماس توسط مسئولین تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: