• پنجشنبه ۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 972-597-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر تولیدی

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سلماس خبر داد:

انهدام باند خانوادگی تهیه و توزیع مواد مخدر در سلماس

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سلماس از انهدام باند خانوادگی تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف 10کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از یک دستگاه خودروی سواری در این شهرستان خبرداد.

سرهنگ رمضان فتح الهی  در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی، اظهار کرد: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه فردی به هویت معلوم بایک دستگاه خودروی پژو در قالب پوششی بهمراه خانواده خود اقدام به پخش مواد مخدر بصورت عمده در سطح شهرستان و حومه می نماید، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با کسب خبر مذکور ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر سلماس به سرعت وارد عمل شده و با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت چند روزه نامبرده رادر یکی  از روستاهای حوزه استحفاظی شهرستان مشاهده نموده و نهایتا خودرو را در باغات اطراف روستا با هماهنگی مقام قضایی متوقف نمودندکه در بازرسی از خودرو مذکور 10کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد .

فتح الهی عنوان کرد: در این خصوص پرونده قضایی برای 4نفر متهم تشکیل شده و متهمین همراه با مواد مخدر مکشوفه و خودروی مذکور، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام محترم قضایی شده اند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سلماس از عموم مردم عزیز به خاطر همکاری صمیمانه با این نیرو تقدیر و تشکر کرد و گفت: از شهروندان عزیز تقاضا داریم تا در راه مبارزه با مواد مخدر که به عنوان زلزله ای خاموش در حال گسترش است، ماموران خدمت‌گزار و دلسوز نیروی انتظامی را با ارائه گزارشات خود به تلفن110یاری نمایند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: