• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-7690-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

نخستین نشست دبیران دفاتر احزاب آذربایجان غربی در سال جاری برگزار شد

با حضور  مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی اولین نشست دبیران دفاتر احزاب و تشکل های سیاسی در سال جاری برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطق آذربایجان غربی ،اولین نشست دبیران دفاتر احزاب و تشکل های سیاسی در سال97 با دستور کار بررسی چگونگی عملیاتی کردن منشور گفتگوی سیاسی  در محل سالن جلسات اداره سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری برگزار شد.

در این جلسه مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی، با تبریک اعیاد ماه مبارک شعبان ، هدف اصلی از برگزاری این نشست را در راستای بستر سازی برای تقویت ارتباط و نهادینه کردن فرهنگ گفت و گو در بین جریان ها، تشکل ها و سلائق مختلف سیاسی اعلام کرد.

علی مصطفوی با اشاره به اینکه وجود اختلاف تفکر و سلایق در جامعه امری طبیعی بوده و یکی از الزامات جامعه پویا بشمار می رود، احترام متقابل، تحمل نظرات مخالف و نهادینه سازی فرهنگ انتقاد موثر را در راستای ایجاد مفاهمه ، همدلی و همکاری و در نهایت اتخاذ مواضع مشترک درباره اصول کلی نظام و تقویت امنیت و منافع ملی را از عوامل وحدت آفرین جریان های سیاسی دانست.

وی در ادامه ظهور و بروز خرد جمعی را موجب شکوفایی و توسعه کشور عنوان کرد و از دبیران احزاب خواستند تا در این زمینه فعال عمل کرده و به عنوان نماد سلائق کشور در موضوع وفاق ملی و انسجام اجتماعی تلاش کنند.

در این جلسه دبیران احزاب حاضر در جلسه نکته نظرات خود را پیرامون منشور گفتگوی سیاسی اعلام و با تاکید بر وفاق و ایجاد وحدت در کشور ، خواستار توجه بیش از پیش دولت به احزاب و تقویت آنان شدند.  انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: