• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-1094-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر پوششی

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو مطرح کرد:

چشمه آبگرم شهرستان شوط، ظرفیتی بی نظیر برای جذب گردشگر سلامت

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: چشمه ابگرم شهرستان شوط ظرفیتی بی نظیر برای جذب گردشگر سلامت به این منطقه است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، سلیمانی در حاشیه بازدید از پروژه آبگرم شوط این پروژه را زمینه سازجذب گردشگر و توریست به این منطقه عنوان کرد و گفت: وجود چشمه آبگرم در این شهرستان میتواند به عنوان یک منبع جذب توریست درمانی ایفای نقش کند.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه در صورت تامین اعتبارات مالی، این پروژه در سال 97 به بهره برداری خواهد رسید، افزود: این پروژه در دو مجموعه جداگانه که هرکدام خواص درمانی مجزایی دارند در حال احداث است .

 سلیمانی در ادامه سفر خود به این شهرستان در بازدید از پروژه پارک بانوان شوط از نزدیک در جریان روند اجرای پروژه قرار گرفت و در حاشه این بازدید  با اشاره به اینکه احداث پارک ویژه بانوان از مهم ترین مطالبات بانوان ایرانی است، افزود:  فرهنگ شهرنشینی به گونه ای است که در بسیاری از شهرها بانوان حتی اگر بخواهند روز خود را با نرمش و ورزش صبحگاهی آغاز کنند، مکانی برای این کار ندارند لذا با این هدف در شهرستان شوط پارک بانوان احداث می شود.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه با تامین اعتبار، بزودی شاهد بهره برداری از این پارک خواهیم بود اضافه کرد: پارک بانوان شوط  مجهز به زمین اسکیت، زمین تنیس، رستوران و کافی شاپ، محل نگهداری دوچرخه، زمین بازی کودکان، نمایشگاه، نشیمنگاه خانواده، پارکینگ، آبنما و مسیردوچرخه است که در آن از معماری ایرانی و سنتی استفاده شده است .

سلیمانی با اشاره به اینکه بانوان به عنوان پایه و اساس خانواده، نقش مهمی در تعلیم و تربیت جوانان و حضور در فعالیت های اجتماعی و اقتصادی دارند، گفت: توسعه پارک های ویژه بانوان، سلامت و بالندگی جامعه را دامن می زند .

بازدید از پروژه سالن سرپوشیده ویژه بانوان و پروژه های تعریض جاده شوط از دیگر برنامه های امروز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: