• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-1493-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : گزارش خبری

همدلی دانش آموزان ماکو با کودکان مبتلا به سرطان

باز دلهای مهربانی به وسعت اقیانوسها در تب و تاب هستند تا، با کمک هرچند کوچکشان دلهای همنوعان خود شاد کنند، دانش آموزان پایه ششم مدرسه نماز ماکو طی اقدامی خداپسندانه، در طرحی ابتکاری با عنوان «هدیه یک لبخند»، و با شعار، باشد که در دنیاییمان، هرگز شاهد بیماری سرطانی نباشیم، پولهای جمع آوری کرده خود را به جای صرف آن در تولدشان به موسسه محک اهدا کردند.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، صبح امروز دانش آموزان مدرسه نماز منطقه آزاد ماکو در اقدامی خدا پسندانه با حضور در بانک ملی مبلغ ۳ میلیون تومان به حساب ویژه ی موسسه محک واریز کردند.

این وجه برآیند همدلی، همدردی و همراهی دانش آموزان است که صمیمانه جهت سهیم بودن در درمان کودکان مبتلا به سرطان تقدیم شد.

 طجرلو مدیر این مدرسه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی گفت: این مبلغ با همیاری معاونان، دبیران و اولیای دانش آموزان و خود دانش آموزان جمع آوری و امروز به حساب ویژه موسسه خیریه محک نزد بانک ملی واریز شد.

وی یکی از اهداف اجرای این نوع فعالیت ها در مدرسه را، فراگیری مهارت های زندگی اعم از تجربه عملی همدلی و همزبانی با همنوعان از سوی دانش آموزان عنوان کرد.

این دانش آموزان خیر و ایثارگر سال گذشته نیز با جمع آوری مبلغ ۳ میلیون تومان و واریز آن به حساب موسسه محک در نزد بانک و نوشتن نامه ای در خطاب به بچه های بیمار، مراتب همدلی و محبت خود را نسبت به این عزیزان ابراز کرده بودند.

به گزارش ایسنا؛ مؤسسه خیریه محک در تلاش است تا باهمکاری مردمان و بهره‌مندی از تخصص و همراهی کارکنان، داوطلبان و پزشکان خود، فرایند درمان کودکان مبتلا به سرطان را تسهیل بخشد تا آنها شادمانه‌تر روزهای سخت درمان را سپری کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: