• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-15990-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

امام جمعه سلماس:

ماه مبارک رمضان فرصتی مغتنم برای تبیین وحدت ملی است

امام جمعه سلماس گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی مغتنم برای تبیین وحدت ملی است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی،‌حجت الاسلام سید محمد موسوی در نشست روحانیون سلماس با عنوان طلایه داران تبلیغ در آستانه ماه مبارک رمضان گفت: ما اگر امروز می‌خواهیم در برابر استکبار جهانی بایستیم می‌بایست وحدت ملی داشته باشیم و ماه رمضان بهترین فرصت برای تبیین این وحدت ملی محسوب می‌شود .

موسوی بابیان اینکه رمضان فرصت عظیم تبلیغی است که در آن مساجد و تکایا فعالیت بیشتری از سایر اوقات دارند، اظهار کرد: باید از این فرصت طلایی برای آموزش‌های قرآنی و فرهنگ‌سازی استفاده کرد تا بتوانیم نتیجه خوبی را نیز در پایان ماه کسب کنیم .

وی تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان مبلغین و ائمه جماعات وعاظ شهرستان سلماس با بیان فیوضات ماه مبارک رمضان و تبیین معارف اسلامی، به ویژه سبک زندگی اسلامی می توانند در کاهش آسیب های اجتماعی مفید باشند .

امام جمعه سلماس خاطرنشان کرد: تا خودمان را اصلاح نکنیم، نمی توانیم جامعه را اصلاح کنیم و با توجه به هجمه های سنگین به شکل های مختلف از سوی دشمنان و ایجاد ارتباطات جدید و گسترش دامنه فناوری ارتباطی، حوزه های علمیه به عنوان سازندگان جامعه باید طوری عمل کنند که در برابر جریان های انحرافی بتوانند با قدرت وارد عمل و مقابله شوند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: