• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-1593-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر پوششی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماکو:

هنوز مدارس کانکسی و تخریبی در ماکو وجود دارد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماکو گفت: در سایه خیرین مدرسه ساز ۱۲ مدرسه با ۶۴ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش ماکو داده شده است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، اکبر باباپور در سومین دوره جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان ماکو که در سالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش ماکو ترتیب یافت، خیرین نیک اندیش مدرسه ساز را بازوان توانمند دولت دانست و افزود: در سایه خیرین مدرسه ساز ۱۲ مدرسه با ۶۴ کلاس درس تحویل آموزش و پرورش ماکو داده شده است.

وی گفت: توسعه و گسترش فضاهای آموزشی از مهمترین رسالت های انجمن خیرین مدرسه ساز در شهرستان ماکو است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماکو مدارس را اصلی‌ترین مراکز تمرین آداب اجتماعی و کارگاه ساختن نسل‌های پویا، بعد از خانواده عنوان کرد و ادامه داد: مدرسه جامعه‌ای کوچک است که معماری جامعه‌ ی بزرگ را برعهده دارد.

وی در ادامه جامعه‌ای خلاق، پویا و با نیروی انسانی کار آمد و عالم را لازمه ایجاد و ترویج هرچه بیشتر فضاهای تعلیم و پرورش و جلوگیری از بازماندن دانش آموزان از تحصیل عنوان کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماکو ادامه داد: امروزه وضعیت مدارس شهرستان ماکو در شان و لیاقت دانش آموزان این شهرستان نیست و علیرغم کمک‌های خیرین، سازمانها و ارگانهای دخیل در این بحث هنوز مدارس تخریبی و کانکسی در شهرستان خودنمایی می کند.

وی تاکید کرد: مدارس پرچمداران حفظ هویت ملی و صیانت از ارزشهای اسلامی است.

باباپور در پایان تصریح کرد: اگر فضاهای آموزشی نامطلوب باشد غالبا خروجی آن نیز نارسا خواهد بود، لذا حضور خیرین و کمک نهادهای غیر دولتی بیش از پیش احساس می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: