• پنجشنبه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-195-5
  • خبرنگار : 92
  • منبع خبر : خبر تولیدی

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه:

درصددیم از جوانان بومی در تیم والیبال شهرداری ارومیه استفاده شود

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه گفت: رایزنی هایی با اعضای ارومیه ای تیم ملی والیبال برای حضور در تیم شهرداری ارومیه در لیگ سال آتی انجام شده است.

علی وقاری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی افزود: رایزنی هایی با اعضای ارومیه ای تیم ملی والیبال امیرحسن توخته، میثم صالحی، مرتضی شریفی، محمدرضا حضرت پور، امیر فلاحت خواه و مهدی جعفروند انجام شده است و امید است امسال تیم شهرداری ارومیه از گنجینه جوانان بومی خود در رقابت های لیگ برتر کشور بهره مند شود.

 وی افزود: بازیکنان داخلی و خارجی در صورت صلاحدید مربی که به زودی انتخاب خواهد شد به تیم اضافه خواهد شد تا تیم شهرداری ارومیه در مسابقات لیگ برتر حضوری قدرتمند داشته باشد.

 وقاری در خصوص انتخاب مربی برای تیم والیبال شهرداری ارومیه خاطر نشان کرد: رزومه مربیان مطرح بومی و غیربومی ایرانی در حال مطالعه است تا با هم فکری و هم اندیشی با پیشکسوتان به انتخابی مناسب برسیم که بتواند با جذب بازیکنان مطرح و توانمند، تیمی قدرتمند را روانه لیگ برتر کشور کند.

 وی ادامه داد: از سال گذشته با معضل بازیکن سالاری و دلالی گری در تیم مقابله شده است تا تیمی یک دست و همدل برای شرکت در لیگ برتر تشکیل شود و راهی مسابقات کنیم.

 وقاری با اشاره به صعود تیم دست یکمی شهرداری جوان ارومیه به لیگ برتر، افزود: امسال 2 تیم از شهر والیبال خیز ارومیه در رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران شرکت می کند و طبق قانون فدراسیون باید عنوان یکی از آنها تغییر کند.
 وی افزود: بایستی هیئت مدیره تیم شهرداری جوان با هیئت مدیره تیم شهرداری ارومیه جداباشد که اقداماتی در خصوص انتخاب هیئت مدیره صورت گرفته که به زودی اعلام می شود.

وقاری در خصوص کادر فنی تیم شهرداری جوان نیز تاکید کرد: کادر فنی این تیم تلاش های فروانی برای صعود این تیم به لیگ برتر داشتند بنابراین کادر فنی این تیم در لیگ برتر نیز تغییری نخواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: