• جمعه ۱۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-392-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر پوششی

امام جمعه ماکو:

اجازه نمی دهیم دشمن، جامعه را ناامید کند

امام جمعه ماکو گفت: اجازه نخواهیم داد تا خواسته دشمن که تزریق ناامیدی به مردم و جامعه ایرانی است تحقق یابد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، حجت الاسلام ایوب رنجبری در بخشی از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه ماکو گفت:  اجازه نخواهیم داد تا خواسته دشمن که تزریق ناامیدی به مردم و جامعه ایرانی است تحقق یابد.

وی استقلال، عزت ملی، رشد اخلاقیات را از شعارها و آرمانها بنیادی انقلاب عنوان کرد و بر لزوم ترویج نظام جهادی در جامعه تاکید کرد.

خطیب نماز جمعه ماکو با تاکید براینکه کشورمان در سایه شهدا و خون شهدا در پیشرفت و ترقی کشور به قلعه های رفیع نزدیک می شود افزود: درست نفهمیدن مسائل و مشکلات جامعه در جهت مدیریت و حل آن یک معضل است که باید توجه جدی بر این بحث صورت گیرد. 

حجت الاسلام رنجبری گفت: مشکلات امروز جوانان تنها تلگرام و فیلترشدن آن نیست بلکه عوامل زیادی هستند که باید به آن پرداخته شود و نباید این موضوعات به حاشیه کشیده شود.

خطیب نماز جمعه ماکو بر لزوم تکرار اهداف و آرمانهای انقلاب در بنیه نظام تاکید کرد و عنوان نمود: تحقق تمدن اسلامی در سایه مرور و تکرار آرمانهای انقلاب اسلامی نمود خواهد یافت.

وی قیام ۱۵ خرداد را انعقاد نطفه اولیه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران عنوان کرد و این روز را سند واقعی جنایات بیشمار رژیم طاغوت پهلوی دانست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: