• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-2291-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی خبرداد:

اختصاص 225 میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه طرحهای بوم گردی ، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از اختصاص 225 میلیارد ریال تسهیلات  برای توسعه طرحهای بوم گردی ، صنایع دستی و گردشگری استان خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی جلیل جباری گفت: با هدف ایجاد اشتغال پایدار و رفع بیکاری در مناطق روستایی ، عشایری و مرزی در کارگروه اشتغال استان مبلغ 225 میلیارد ریال برای اجرای طرحهای بوم گردی ، صنایع دستی و گردشگری تصویب شد که با اجرای این طرحها برای بیش از 230 نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد شد..

جباری افزود: تاکنون بیش از 1200 طرح در سامانه اختصاصی این موضوع ( کارا ) ثبت نام نموده اند که پس از بررسی های لازم در کمیته های فنی شهرستان و استان و هم چنین کارگروه اشتغال تمامی طرحهای ارائه شده به بانک های عامل معرفی شدند .

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی اضافه کرد: از محل منابع توسعه پایدار روستایی ، عشایری و مرزی تعداد مصوبه های کمیته فنی شهرستان 378 طرح با رقم درخواست تسهیلاتی 163 میلیارد ریال بود که با بررسی کارشناسان این اداره کل و کمیته فنی استان تعداد 71 طرح با رقم درخواست تسهیلاتی 120 میلیارد ریال مصوب شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: