• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-2491-5
  • خبرنگار : 95
  • منبع خبر : خبر تولیدی

رییس سازمان بسیج زنان آذربایجان غربی:

230 کارآفرین زن آذربایجان غربی در پایگاه های مقاومت بسیج آموزش دیدند

رئیس سازمان بسیج زنان آذربایجان غربی گفت: در سال گذشته 230 کارآفرین زن در پایگاه های مقاومت بسیج استان در جهت اشتغال خانگی آموزش دیدند.

صفیه محمودزاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی افزود: در سال گذشته 230 کارآفرین زن در پایگاه های مقاومت بسیج استان در جهت اشتغال خانگی در رشته های مختلف آموزش دیدند.

محمود زاده با اشاره به اینکه پیش بینی می شود در سال جاری تعداد کارآفرینان زن استان افزایش یابد تصریح کرد: در سال گذشته در سطح استان بیش از 5 هزار نفر زن در پایگاه های مقاومت بسیج استان دوره آموزش رشته های مختلف مشاغل خانگی را گذرانده و طبق قرار داد با سازمان فنی حرفه ای گواهی نامه پایان دوره نیز دریافت کرده اند.

رئیس سازمان بسیج زنان آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در سطح استان بیش از600 پایگاه مقاومت بسیج خواهران فعال است خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های که صورت گرفته یک نمایشگاه استانی با کمک بیسج سازندگی استان از دستاوردها و تولیدات بانوان کار آفرین در سال جاری در ارومیه برپا خواهد شد تا زنان کار آفرین بتوانند محصولات و توانمندی های خود را به نمایش بگذارند.

وی در خصوص اقدامات سازمان بسیج زنان در ایجاد اشتغال و کارآفرینی اظهار کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی، برگزاری کلاس های آموزش بافندگی، زنبورداری و پرورش قارچ، پرورش ماهی، برپایی نمایشگاه ها از توانمندی زنان، اعطای وام خود اشتغالی و ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای از جمله اقدامات سازمان بسیج زنان در جهت اشتغال و کار آفرینی زنان استان است.

محمود زاده با تاکید به اینکه زنان نقش اساسی در تحقق شعار سال و حمایت از تولیدات داخلی دارند افزود: در سال جاری سازمان بسیج زنان برنامه ای با عنوان (خانواده مقاوم) در همه پایگاه های بسیج با برپایی کارگاه های آموزشی برای آموزش زنان استان در جهت حمایت از کالای باکیفیت ایرانی و حمایت از اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: