• چهارشنبه ۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-493-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر تولیدی

معاون اجتماعی فرماندار سلماس خبر داد:

رقابت بیش از2000 داوطلب سلماس در ماراتن کنکور 97

معاون اجتماعی فرماندار سلماس از رقابت بیش از 2هزار و200 داوطلب سلماس در ماراتن کنکور 97 در این شهرستان خبر داد.

امیر تیموری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی،گفت: کنکور سراسری سال 97 شهرستان سلماس با حضور 2هزار و 229 داوطلب شامل هزارو55 مرد و هزار و 174 زن در حوزه های تعیین شده شهر سلماس در روزهای پنج‌شنبه و جمعه (7 و 8 تیر) برگزار خواهد شد .

تیموری اظهار کرد: علاوه بر حوزه امتحانی دانشگاه آزاد اسلامی سلماس، حوزه‌های شهری کنکور در این شهرستان عبارتند از دبیرستان مدنی، دبیرستان امیر کبیر، دبیرستان سمیه، دبیرستان امام خمینی ، هنرستان حضرت معصومه و دبیرستان آیت الله خامنه ای و مطهری می باشند.

وی تصریح کرد: آمار شرکت کنندگان در کنکور سراسری سال 97 در سلماس نسبت به سال گذشته حدودا  افزایش 100نفره داشته و به غیر از گروه آزمایشی ریاضی، تعداد شرکت کنندگان دختر در سایر گروه های آزمایشی بیشتر از پسران است.

تیموری بیان کرد: مسئولین آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی سلماس کمک های لازم را برای برگزاری آزمون سراسری سال 97 در محیطی سرشار از آرامش خاطر و امنیت در مدارس شهری و حوزه های امتحانی فراهم آورده اند.

معاون اجتماعی فرماندار سلماس با اشاره به اهمیت برنامه ریزی مناسب برای برگزاری کنکور سراسری خاطرنشان کرد: این رقابت آموزشی، سرنوشت دانش آموزان را بعد از سالها تلاش و کوشش را رقم میزند و دانش‌آموز را وارد مرحله جدیدی از علم و دانش در مقطعی خاص می‌کند بنابراین از اهمیت بالایی برخوردار است لذا همه دست اندرکاران و دستگاههای عضو ستاد باید تمامی مسائل و حواشی برگزاری کنکور مثل محل برگزاری ، سیستم سرمایشی ،نظم و امنیت و… مدنظر قرار داده اند تا به بهترین شکل برگزار گردد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: