• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-2791-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی اعلام کرد:

معامله بیش از 87 میلیارد ریال سهام در بورس منطقه ای آذربایجان غربی

مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی گفت: طی هفته گذشته بیش از 87 میلیاردو 940 میلیون ریال سهام در تالار بورس استان معامله شد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی وحید جوادی در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت بورس طی هفته گذشته، اظهار کرد: در این مدت بیش از 34 میلیون و915 هزار سهم وحق تقدم از سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در بورس منطقه ای آذربایجان غربی معامله شد که 32درصد آن مربوط به خرید و بقیه آن فروش بوده است.

وی با بیان اینکه در طول این هفته در تالار ارومیه 12 کارگزار از 15 ایستگاه معاملاتی، سهام وحق تقدم بیش از 169 شرکت را معامله کردند، افزود: نمایندگی شرکت کارگزاری آگاه بیشترین ارزش ریالی معاملات منطقه را با 22.5 درصد به خود اختصاص داد.

مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی ادامه داد: همچنین در این هفته اوراق اسناد خزانه اسلامی با 21 درصد ارزش کل معاملات در رده نخست معاملات بورس منطقه ای قرار داشته است.

جوادی به صدور 99کد معاملاتی جدید در بورس منطقه ای آذربایجان غربی اشاره و تصریح کرد: شاخص کل بازار بورس با یک هزار و 166واحد افزایش در مقایسه با هفته قبل رقم 112هزار و  490 واحد رسید، همچنین شاخص کل بازار فرابورس نیز با 83 واحد افزایش نسبت به هفته قبل به رقم یک هزار و 252 واحد رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: