• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-12990-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر پوششی

فرماندار ماکو:

مجتمع فرهنگی در ماکو کلنگ زنی می شود

فرماندار ماکو  از گلنک زنی آغاز ساخت پروژه مجتمع فرهنگی در ماکو خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی شاهین علیزاده نیز در جمع جوانان منطقه آزاد ماکو از گلنک زنی آغاز ساخت پروژه مجتمع فرهنگی در ماکو خبر داد و گفت: با آغاز بکار این مجتمع بسیاری از مشکلات فرهنگی جامعه حل و فصل خواهد شد.

فرماندار ماکو بر لزوم تاسیس خانه جوان در ماکو و اهمیت این امر در هدایت جوان در جامعه تاکید کرد و گفت:  دولت باید به جدیت به  بحث تهیه مسکن و وامهای ازدواج بپردازد و امید داریم سازمان منطقه آزاد ماکو در این امر نیز ورود داشته باشد.

وی بیکاری جوانان را معضل مهم حوزه اجتماعی عنوان کرد و ماحصل تامین این نیاز را محیط امن و جامعه ای سالم دانست.

وی بر برگزاری همایش های تجلیل از پیشکسوتان و ورزشکاران نمونه شهرستان طی سالیان گذشته تاکید کرد و گفت: پیشکسوتان ورزشی باید در هدایت جوان و سوق آن به راه درست که یکی از آن ورزش است تلاش کنند.

در ادامه این جلسه حاضرین به بیان مشکلات حوزه جوانان این شهرستان پرداختند از کمبود فضاهای فرهنگی در این شهرستان گله مند شدند. 

کمبود خوابگاه ورزشی، عدم نقدینگی برای تیمها و کمبود منابع مالی در جهت تامین ورزشدوستان، وجود استعدادهای بالقوه در بانوان و عدم توجه جدی به این اصل، نداشتن وسیله نقیله و ایاب ذهاب برای هیئتهای ورزشی، عدم اختصاص سالن مجزا با امکانات ورزشی برای بانوان از دیگر مشکلات بیان شده در این جلسه صمیمی بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: