• شنبه ۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-393-5
  • خبرنگار : 95
  • منبع خبر : خبر تولیدی

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:

جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی نخبه های علمی را برای پیشرفت همه جانبه کشور و منطقه در یک محیط جمع کرده است

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در توسعه علم و فناوری پیشگام است.

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی افزود: جهاد دانشگاهی بسیاری از از کارهای نشدنی را عملی کرده و باعث پیشرفت و ارتقای علمی در کشور شده است و این نهاد انقلابی جهاد دانشگاهی در کارآفرینی و توسعه علم و فناوری پیشگام بوده و باعث پیشرفت همه جانبه کشور و استان شده است.

قاضی پور با اشاره به اینکه تاسیس جهاد دانشگاهی در اوایل انقلاب به فرمان امام خمینی (ره) گفت: بسیاری از مشکلات کشور و منطقه از سوی این نهاد انقلابی با مبنای پژوهشی حل شده است.

وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی در طول 35 سال گذشته توانسته منشا خدمات ارزنده در عرصه علمی باشد به طوری که ماموریتهای خود را متناسب با نیاز جامعه به سرانجام رسانده است.

قاضی گفت: اینکه جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی نخبه های علمی را برای پیشرفت همه جانبه کشور و منطقه در یک محیط جمع کرده است.

وی خاطر نشان کرد: داشتن فرهنگ جهادی، استفاده از توانایی علمی نخبگان، بهره گیری از سرمایه های ملی برای اشتغال و توسعه از جمله اقدامات موثر جهاد دانشگاهی است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جهاد دانشگاهی یک محیطی قابل احترام بوده که از تمامی ظرفیت های خود برای توسعه علمی و اقتصادی کشور استفاده می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: