• دوشنبه ۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-493-5
  • خبرنگار : 95
  • منبع خبر : خبر تولیدی

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی:

جهاد دانشگاهی استان با تکاء به عنصر جوانی و جهادگری، در عرصه های فرهنگی و پژوهشی تحول آفرین است

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: جهاد دانشگاهی نهادی موفق در زمینه پژوهش است. 

حجت الاسلام محمد داداش زاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی افزود: جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی نقش موثر و  تاثیر گذاری در زمینه علمی و پژوهشی منطقه دارد. 

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی با اتکا به نیروی جوان توانسته گام های مفیدی در توسعه کشور بردارد تصریح کرد: در هر زمینه ای که به جوانان اتکا کرده ایم موفق بوده ایم و جهاد دانشگاهی با بهره گیری از سرمایه خود یعنی جوانان موفقیت های زیادی در زمینه های علمی، پژوهشی، آموزشی و کارآفرینی کسب کرده است.

وی با تاکید بر اینکه اجرای برنامه ها و همایش های موفق علمی توسط جهاد دانشگاهی نشان از موفقیت این نهاد است خاطر نشان کرد: جوان ریسک پذیر بوده و با امید به آینده و اراده قوی می تواند در کار ها و طرح های بزرگ علمی و پژوهشی موفق شود و جهاد دانشگاهی با عنصر نیروی انسانی جوان  و جهادگر خود و بهره گیری از سابقه افراد باسابقه در توسعه علمی،پژوهشی و اقتصادی کشور مثمر ثمر بوده است و در عرصه های فرهنگی و پژوهشی استان تحول آفرین بوده است.

حجت الاسلام داداش زاده در خصوص عملکرد خبرگزاری ایسنا و ایکنا اظهار کرد: این دو خبرگزاری در زمینه اطلاع رسانی و تبلیغ مسائل فرهنگی جز خبرگزاری های موفق بوده و تلاش های انها قابل تقدیر است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: