• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-5590-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : خبر پوششی

وزیر کشور:

آمریکا جرات رودررویی نظامی با ایران را ندارند

وزیر کشور از تشکیل کارگروه 24 ساعته تولید و اشتغال در وزارت کشور خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی عبدالرضا رحمانی فضلی در جلسه مشترک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه اشتغال استان که با حضور وزیر کشور در استانداری آذربایجان غربی برگزار شد از تشکیل کارگروه 24 ساعته با حضور 8 سازمان اقتصادی خبرداد و گفت: با تشکیل این کارگروه تمامی مشکلات طی 48 ساعت قابل حل است.

وی با بیان اینکه نباید ایران را با کشورهای اروپایی و آمریکایی که ثروت خود را طی 200سال با چپاول و غارت در دنیا بدست آوردند مقایسه کرد افزود: ایران با سپری کردن فراد و فروزهای بسیار اکنون کشوری است که تنها با گذشت 40 سال از استقلالش  هنوز هم دشمنان خارجی و داخلی در صدد ضربه زدن به ان هستند و با انحای مختلف تهدیدش می کنند ولی ملت ایران همچنان استوار ایستادگی می کند.

رحمانی فضلی با بیان اینکه ایران تجارت و تولید کنندگان و دانشمندان قدرتمندی دارد افزود: تجربیات ما را هیچ کشوری ندارد و با وجود شکستهای خود همچنان در حرکتیم و به کشور و نظام خود و انتخابات ان افتخار می کنیم.

وی گفت: دولت در شرایط اقتصادی موجود شبانه روز در صدد حل مشکلات است و اکنون زمان متهم کردن هم نیست بلکه باید هر فرد و مسئول در کشور قدرتمندانه وارد عمل شود تا بتوانیم با کمک هم مشکلات کشور را حل کنیم.

رحمانی فضلی بااشاره به مسئله برجام و عهد شکنی امریکا تصریح کرد: ما به هیچ عنوان به آمریکا با خروجش از برجام اعتماد نداریم، بازگشت آمریکا به برجام و عذرخواهی او پیش شرط مذاکره ما با اوست.

رئیس شورای امنیت کشور با بیان اینکه آمریکا و غرب از طریق 3 مسئله نظامی، فشار اقتصادی و تنش های اجتماعی در تنگنا قرارداده است افزود: هیچ کشوری حتی امریکا جرات رودررویی نظامی با ایران را ندارند.

وی ادامه داد: اگرچه امریکا کشور را دچار مشکلات اقتصادی کرده اما ما بر این مشکلات صد درصد مسلط می شویم و همانند سیل خروشان مسیر مشکلات را هموار میکنیم.

رحمانی فضلی با بیان اینکه مردم عزت کشور هستند و رضایتمندی ملت اولویت اصلی نظام است افزود: باید در کشور اعتماد سازی، امید و نشاط ایجاد شود تا جامعه دچار رخوت و سکون نشود.

وزیر کشور با تاکید براینکه هیچ مشکلی غیرقابل حل نیست بر لزوم مقابله با فساد تاکید کرد و گفت: سرعت تغییرات در دنیا فرصت تعلل را از انسان میگیرد و باید با مدیریت تغییرات و با تلاش ضعفهای موجود را اصلاح و ظرفیت ها و توانمندی های کشور را ارتقا دهیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: