• شنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-1595-5
  • خبرنگار : 92
  • منبع خبر : خبر تولیدی

سهمیه تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز به ارومیه منتقل شد

دبیر هیات فوتبال آذربایجان غربی گفت:باخرید امتیاز تیم گسترش فولاد تبریز برای اولین بار آذربایجان غربی در لیگ آزادگان فوتبال دارای نماینده شد.

 حسین نیرویار در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی اظهار کرد: با انتقال سهمیه باشگاه گسترش فولاد تبریز به ارومیه پس از گذشت 9 سال که کش و قوس های برای انتقال یک تیم دسته یکی وجود داشت برای اولین بار امسال در لیگ آزادگان کشور دارای تیم خواهیم بود.  

وی افزود: هیئت فوتبال آذربایجان غربی برای جذب بازیکن و کادر فنی این تیم برنامه های خاصی وجود داردکه برای این امر اعتبارات ویژه ای بالغ بر 50 تا 60 میلیارد ریال نیاز است که جزییات برنامه های این تیم طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.  

نیرویار در خصوص وضعیت ورزشگاه این تیم تاکید کرد: عملیات ساخت جایگاه ویژه رختکن ورزشکاران و داوران و نورافکن و همچنین بازسازی جایگاه تماشاگران و زمین چمن ورزشگاه جهان پهلوان تختی ارومیه آغاز شده است.  

وی افزود: برای اجرای این طرح بازسازی ها اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال اختصاص یافته است و عملیات ساخت این ورزشگاه تا آخر مرداد ماه جاری پایان می یابد.  

نیرویار در خصوص اهداف هئیت فوتبال آذربایجان غربی برای این تیم در لیگ آزادگان تصریح کرد: هدف هیات فوتبال آذربایجان غربی تیم داری قدرتمند در لیگ جام آزادگان ایران است. 

 وی اضافه کرد: با افتتاح ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه که دارای زمین چمن مصنوعی و صندلی های تماشاگران است بسیاری از مشکلات فوتبال استان حل می شود و دیگر در خصوص ورزشگاه مشکلی وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: