• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-9790-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : خبر پوششی

رئیس گروه ارزیابی برنامه ششم توسعه جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی:

همدلی و همبستگی بین حوزه های مختلف از نقاط قوت جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی است

رئیس گروه ارزیابی برنامه ششم توسعه جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در جریان بازدید و ارزیابی و پایش برنامه های توسعه واحد آذربایجان غربی گفت: واحد آذربایجان غربی جز واحدهای استانی موفق درحوزه های فرهنگی، آموزشی و  پژوهشی است.

به گزارش ایسنامنطقه آذربایجان غربی حاجیلری مدیرکل راهبری پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی در جریان ارزیابی برنامه ششم توسعه جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: این واحد استانی علاوه بر توانمندی های مجموعه، از توانایی های نیروهای علمی دانشگاهی نیز استفاده میکند و باتوجه به فعالیت گروههای پژوهشی و همگرایی موجود بین گروهها، درآینده می تواند پژوهش هایش را تغییر یافته تر ارائه کند.

مدیرکل راهبری پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی افزود:همدلی و همبستگی بین حوزه های مختلف جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی از نقاط قوت این مجموعه عنوان کرد و گفت: نبود این مهم در مجموعه های جهادی  مانع از تاثیرگذاری قابل قبول مجموعه می شود که خوشبختانه این امر به طورملموس و بسیار خوب در واحد آذربایجان غربی مشاهده می شود.

وی ادامه داد: کیفی سازی نیروها و منابع انسانی جوان و متخصص از نقاط قوت دیگراین واحد استانی است که توانسته با کمک نیروهای چالاک باوجود حجم بالای کاری موفق عمل کند که این مزیت باعث می شود واحد مذکور در آینده  هم از حیث عمق و هم از حیث وسعت بتواند کارهای علمی ، اموزشی و پژوهشی خود رابیشتر توسعه دهد.

حاجیلری با بیان اینکه جهاددانشگاهی آذربایجان غربی در عملیاتی کردن تحقق برنامه های ششم توسعه در حد خوبی وارد عمل شده است تصریح کرد: باید علاوه بر افزایش دقت در تدوین برنامه ها،در تدوین اهداف نیز دقیقتر عمل کند تا میزان درصد تحقق برنامه های این واحد در آینده هر چه بیشتر شود.

رئیس گروه ارزیابی برنامه ششم توسعه  واحد آذربایجان غربی محدود و تخصصی کردن زمینه کاری مجموعه های جهاد خصوصا جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی را مهمترین راهبرد برای افزایش راندمان و تاثیرگذاری در برنامه ها دانست و خاطر نشان کرد: این مجموعه باید با متمرکز شدن از پراکنده کاری جلوگیری کند، همچنین توانمندی ها و گروههای این مجموعه با کاهش فاصله حوزه های کاری همبسته تر و همگراتر باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: