• جمعه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-10590-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : خبر پوششی

مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه صنعتی ارومیه:

مسولان فرمایشات رهبری را نصب العین قراردهند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: مسولان فرمایشات رهبری را نصب العین قراردهند.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی حجت‌الاسلام‌والمسلمین منصور امامی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه ارومیه امامی باتاکید بر اهمیت اطاعت از رهبری تصریح کرد: خداوند متعال در همه حال نشان داده که اگر امتی از دستور رهبر حق خارج شود شکست برای آدمی مسجل است،لذا مسولان و مردم اطاعت از فرمایشات رهبری را نصب العین قراردهند.

 وی بااشاره به اینکه انقلاب اسلامی یکی از بزرگ‌ترین نعمات خداوند متعال به کشورمان است افزود: برهمگان وظیفه است که ضمن شکرگزاری، از این نعمت در مقابل فتنه های دشمنان پاسداری کنیم.

حجت الاسلام امامی  با بیان اینکه انگیزه الهی انقلاب اسلامی را ایجاد کرده است  تصریح کرد: توطئه دولت‌های غربی در همه حال علیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ادامه دارد ولی باید بدانند که با حضور در میدان نخواهند توانست اقدامی را انجام دهند.

وی با اشاره به اهمیت پاک دستی مسئولان یادآور شد:در نظام و جمهوری اسلامی مسئول حق ندارد خود را برتر از مردم ببیند و اگر این گونه باشد آن مسئول به فکر مردم نیست،بلکه باید با حضور در شهر از نزدیک مشکلات مردم رالمس کند تا بتواند چاره ای معقول برای ان مشکلات پیداکند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه صنعتی ارومیه با اشاره به ساده زیستی مسئولان افزود: قوه قضائیه باید بصورت شفاف عدالت اجراشده در خصوص مفسدان را برای مردم اعلام کند تا مردم از عملکرد نظام آگاه و امیدوارترشوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: