• جمعه ۲۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-892-5
  • خبرنگار : 94
  • منبع خبر : خبر پوششی

امام جمعه ارومیه:

مسئولین در برخورد با محتکرین اهتمام ویژه داشته باشند

امام جمعه ارومیه گفت: قوه قضائیه در برخورد با مفسدین با قطعیت و عدالت برخورد کند.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی حجت الاسلام سید مهدی قریشی در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه ۲۶ مرداد با تاکید براینکه قوه قضائیه باید در محاکمه و بازخواست مفسدین با سرعت، جدیت و عدالت کمال برخورد کند افزود: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی درصدد القای فراگیر بودن فساد سیستمی در نظام هستند تا از این طریق مردم را نسبت به نظام بی اعتماد کنند در حالی که فساد در کشور سیستمی نیست و قوه قضائیه باید با برخورد قاطع با مفسدین زمیته القای این تفکر در جامعه و توسط دشمن را برچیند.

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور در مقطع کنونی با تاکید بر اینکه احتکار و سود ناشی از آن برای افراد ذی نفع شرعا حرام است خاطرنشان کرد: مردم و مسئولان باید درکنار یکدیگر با پیروی از سیره حضرت علی (ع) در برخورد با محتکرین اهتمام ویژه داشته باشند.

حجت الاسلام قریشی با اشاره به سخنان اخیر رهبری درخصوص در خواست آمریکا مبنی بر مذاکره با ایران خاطرنشان کرد: تجربه مذاکرات برجام ثابت کرده است که آمریکا هیچ گاه در عمل به وعده های خود صادق نبوده است  و همچنان که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز فرمودند مذاکره با آمریکا در مقطع کنونی ممنوع است.

وی با بیان اینکه بر اساس بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی سرمنشأ مشکلات اقتصادی کشور در مقطع فعلی عمدتا مربوط به مسائل داخلی است تصریح کرد: عدم مدیریت صحیح مسئولان و مدیران کشور به مراتب از تحریم ها و فشارهای دشمنان نظام تاثیر بیشتری در به وجود آمدن مشکلات اقتصادی کشور دارد.

امام جمعه ارومیه با تاکید بر رفع کدورت ها و اختلافات در خانواده ها و جامعه تصریح کرد: باید با رفع اختلافات میان افراد در خانواده و جامعه از بروز مشکلات اجتماعی و خانوادگی در جامعه جلوگیری کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به فرا رسیدن عید سعید غدیر خم نیز خاطرنشان کرد: مردم و مسئولان باید با برگزاری هرچه با شکوه تر این عید الهی اتحاد و همدلی شیعه و سنی را به عرصه ظهور گذارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: