• دوشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-195-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : ----

استاندار آذربایجان غربی:

والیبالیست های آذربایجان غربی در میادین جهانی زبانزد خاص و عام‌اند

استاندار آذربایجان غربی گفت: ورزش والیبال «سرمایۀنمادین» آذربایجان‌غربی است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی محمدمهدی شهریاری در پیامی پیروزی غرورآفرین تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقات بازی‌های آسیایی۲۰۱۸جاکارتا را به ملت بزرگ ایران و خطه قهرمان‌خیز آذربایجان‌غربی تبریک گفت:

در متن این پیام آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

پیروزی غرورآفرین تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقات بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸جاکارتا را به ملت بزرگ ایران و خطه قهرمان‌خیز آذربایجان‌غربی تبریک عرض می‌نمایم؛بی شک نقش غیرقابل انکار پنج سروقامت قهرمانِ آذربایجان‌غربی در این پیروزی مقتدرانه، نشان دیگری از شایستگی فرزندان رشید و غیور این استان و دلیل محکمی بر این مدعاست که «ارومیه مهد والیبال ایران» است.

والیبال گره خورده با فرهنگ و تاریخ آذربایجان‌غربی، خاصه ارومیه است؛ ورزشی که گویی کودکان این سامان، همچون زبان مادری با آن نشو و نما یافته و قد کشیده و بزرگ می‌شوند. معتقدم ورزشکاران، خصوصا والیبالیست‌ های نخبه استان که نه‌تنها در کشور، بلکه در میادین جهانی زبانزد خاص و عام‌اند، بهترین سفیر برای معرفی فرهنگ، آداب و سنن آذربایجان‌غربی‌اند.

ورزش والیبال «سرمایۀنمادین» آذربایجان‌غربی است و از آن می‌توان به‌عنوان فرصتی برای معرفی پتانسیل‌های استان به تمام کشور و دنیا بهره جست؛ به‌شرطی که با توسعه زیرساخت‌ها و ایجاد مدارس پیشرفته و آکادمی‌های علمی در قلب تپنده والیبال ایران و آسیا «ارومیه»، هم نسبت به استعدادیابی و پرورش داشته‌های غنی و بومی این ورزش پرطرفدار استان اقدام نمود و هم زمینه را برای تیم‌داری حرفه‌ای و پرسود برای مشارکت مقتدرانه در رقابت‌های ملی و فراملی، فراهم کرد.

والیبال یک ورزش تیمی است و فرزندان این دیار نشان داده‌اند با همدلی و اتحاد در عرصۀ کار گروهی و جمعی، همواره درخشیده اند؛امروز نیز استان امن آذربایجان غربی، برای جبران عقب‌افتادگی‌های قبلی و مزمن خویش، نیاز به کار جمعی و همدلی همه آحاد شهروندان آن در جای‌جای استان دارد تا با فعال شدن ظرفیت های کم نظیر دیگر، آذربایجان غربی به الگویی برای پیشرفت و توسعه دیگر استان ها تبدیل شود.

اینجانب ضمن تقدیر از تلاش‌های ارزنده مربیان و مسئولان ورزشی، سربلندی روزافزون بلندقامتان ملی‌پوش والیبال کشور و استان عزیزمان را از خدای منان، مسألت داشته و نوید روزهای بهتری را به هواداران پرشور والیبال ارومیه و استان، می‌دهم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: