• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-791-5
  • خبرنگار : 44
  • منبع خبر : خبر تولیدی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خبرداد:

تردد ۹۲۰۰ ناوگان مسافری از پایانه های مرزی آذربایجان غربی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: پایانه مرزی بازرگان بیشترین تردد ناوگان کالا و مسافری را در شش ماهه نخست سال جاری به خود اختصاص داد. 

 ارسلان شکری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی  گفت: در شش ماهه اول سال جاری حدود 167 هزار ناوگان کالا از پایانه های مرزی استان تردد کردند.

شکری افزود: در این مدت حدود 86 هزار دستگاه ناوگان کالا به پایانه های مرزی استان وارد و در حدود 81 هزار دستگاه ناوگان کالا هم از پایانه های مرزی استان خارج شده اند. 

وی گفت: پایانه مرزی بازرگان با 126 هزار تردد بیشترین تردد ناوگان کالا را در بین پایانه های مرزی استان به خود اختصاص داده و پایانه مرزی تمرچین با 28 هزار تردد و پلدشت با 8 هزار تردد در رتبه های دوم و سوم قرار گرفته اند . 

شکری ادامه داد: در بین پایانه های مرزی استان تردد ناوگان کالای ورودی نیز متعلق به پایانه مرزی بازرگان با 70 هزار تردد و در خروج از کشور نیز متعلق به همین پایانه با 56 هزار تردد است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی همچنین در مورد تردد ناوگان مسافری در پایانه های مرزی استان افزود: در مجموع در حدود 9200 ناوگان مسافری در شش ماهه نخست سال جاری از پایانه های مرزی استان تردد کردند که پایانه مرزی بازرگان با تردد حدود 4900 ناوگان مسافری بیشترین عملکرد را در بین سایر پایانه های استان به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: