• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-197-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

ترکیب جدید هیئت رییسه شورای شهرستان سلماس مشخص شد

در جلسه دیروز شورای شهرستان سلماس، اعضای این شورا ترکیب جدید هیات رییسه را انتخاب کردند .

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، در جلسه اعضای شورای اسلامی شهرستان قهرمان نصیری صدقیانی از شورای شهر سلماس با اکثریت آرا به عنوان رئیس، بهمن جلی باقو از شورای اسلامی هفتوان  به عنوان نائب رئیس و سید کامران سید فتاحی از  شورای اسلامی شهر تازه شهر  به عنوان دبیر هیات رئیسه شورای شهرستان انتخاب شدند .

عبدالله مطلبی قره قشلاقی رئیس شورای اسلامی شهر سلماس در مورد این انتخابات اظهار کرد: شورای شهرستان به نحوی برای هماهنگی میان شوراهای شهرهای سلماس و تازه شهر و همچنین شورای اسلامی بخش های مرکزی و کوهسار سلماس تلاش می‌کند و نگاهی کلی و فراگیر به مسائل خواهد داشت .

رئیس شورای اسلامی شهر سلماس با اشاره به اهمیت فعالیت شورای شهرستان سلماس گفت: با داشتن نماینده‌ای در شورای استان آذربایجان غربی می‌توان مشکلات را به صورت کلان بررسی کرد و برای پیگیرهای قانونی می‌توان پیشنهادهایی به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد که در این باره از همه فعالان دراین عرصه یاری می‌طلبیم تا مشکلات موجود در این حوزه به نحوی برطرف شود .

مطلبی قره قشلاقی در پایان ضمن آرزوی موفقعیت به قهرمان نصیری گفت:  شورای اسلامی شهر سلماس سعی دارد همچنین از حضور و قابلیت همکار شورای اسلامی شهر سلماس(حمید پاکی دلزی) در شورای استان و شورای عالی استانها برای پیشبرد برنامه های خود بهره مند شود .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: