• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-1391-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر پوششی

سرپرست فرمانداری شهرستان شوط:

وضعیت توزیع کالاهای اساسی در فروشگاههای زنجیره ای رصد شود

سرپرست فرمانداری شهرستان شوط گفت: وضعیت توزیع کالاهای اساسی در فروشگاههای زنجیره ای رصد شود.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، عبدالهی اصل در یازدهمین جلسه کمیسیون تنظیم بازار شهرستان شوط با اشاره به اهمیت تنظیم بازار در راستای جلب رضایت مردم نسبت به نظام و انقلاب اظهار کرد: تنظیم بازار یکی از اولویت های اصلی دولت برای ایجاد تعادل در قیمت کالاهای اساسی است و توجه به این امر باید در دستور کار اعضای ستاد تنظیم بازار در شهرستان نیز قرار گیرد.

وی یکی از عوامل مهم وتاثیر گذار در جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای اساسی را افزایش بازرسیها بر وضعیت قیمتها و نظارت دانست و با تاکید بر لزوم تلاش در راستای تامین رفاه و آسایش مردم، افزود: ما خدمتگذار مردم هستیم و امروز پاسخگویی شفاف و توضیح منطقی به مردم رویکرد اصلی سیستم اداری شهرستان است.

عبدالهی اصل در ادامه بر حیله ها و دخالتهای دشمنان انقلاب در آشفته جلوه دادن بازار ایران اشاره کرد و گفت: برخورد با گرانفروشان و محتکران با بسیج کامل امکانات دستگاه‌های اجرایی بهترین راهکار مقابله با فضای ایجاد شده توسط دشمنان است.

وی همچنین بر نظارت کامل و دقیق بر فروشگاه های زنجیره ای تاکید کرد و بیان کرد: باید وضعیت توزیع کالاهای اساسی در فروشگاه های زنجیره ای رصد شود و گزارش روزانه از این فروشگاه ها به اداره صنعت و معدن ارائه شود.

امانی رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان شوط نیز در این جلسه گفت: در طول یک هفته تعداد ۶۰ مورد بازرسی در سطح شهرستان صورت گرفته که ۶ مورد تخلف جهت رسیدگی به تعزیرات به مبلغ ۱۳ میلیون تومان ارجاع گردیده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: