• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-995-5
  • خبرنگار : 92
  • منبع خبر : خبر تولیدی

دومین مرحله رکوردگیری انتخابی استعدادیابی نخبگان تیراندازی آذربایجان غربی برگزار شد

رییس هیات تیراندازی آذربایجان غربی گفت: دومین مرحله رکوردگیری انتخابی استعدادیابی نخبگان تیراندازی آذربایجان غربی برگزار شد.

حبیب الله قربانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی اظهار کرد: دومین مرحله رکوردگیری انتخابی استعدادیابی نخبگان تیراندازی آذربایجان غربی در سالن تیراندازی باشگاه میداس ارومیه برگزار شد که در این مسابقات 40 تیرانداز مرد و زن در اسلحه های تفنگ بادی و تپانچه با هم رقابت کردند.

وی در خصوص نفرات برتر این مسابقات خاطر نشان کرد: در بخش تفنگ بادی مردان امیرحسین هدایت با رکورد 600.9 ، آیاز سپهرفر با رکورد 599 و ارشام مصریان با رکورد 592.8  و در بخش تپانچه مردان رضا نصیری اقدم با رکورد 524 ، کیارش قهرمان زاده با رکورد 509 و شایان مصطفی زاده با رکورد 491 به ترتیب اول تا سوم شدند.

قربانی افزود: در بخش تفنگ بادی زنان، ساینا تیموری با رکورد 605.5 ، ثمین غلامی با رکورد 601 و طلا قلی بیگلو با رکورد 592.8 و در بخش تپانچه  زنان فرشته صمدی با رکورد 554، محدثه علوی با رکورد 548 و ثنا قلی بیگلو با رکورد 546 به ترتیب به مقام های اول تا سوم رسیدند.

وی در خصوص این مسابقات تاکید کرد: نفرات برتر این مسابقات به رقابت های تیراندازی المپیاد نوجوانان کشور که  دوم آذر ماه امسال به میزبانی استان تهران برگزار می شود، اعزام می شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: