• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-1891-5
  • خبرنگار : 94
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

به همت جهاد دانشگاهی استان؛

کارگاه آموزشی و مشاوره حضوری طرح نوین ملی مشاغل خانگی آذربایجان غربی در ارومیه برگزار شد

در قالب طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، کارگاه آموزشی و مشاوره حضوری طرح نوین ملی مشاغل خانگی آذربایجان غربی به همت جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی این کارگاه با محوریت رشته های مجسمه سازی، گل های کریستالی، کیف دوزی و تولیدات چرمی دست دوز با حضور پشتیبانان و مشاورین مشاغل خانگی و با مشارکت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با هدف معرفی برند اصلی پشتیبان تولیدات حوزه صنایع دستی استان و پاسخ به دغدغه های پشتیبانان این حوزه در جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی برگزار شد.

تبیین اهمیت و نقش پشتیبان، بررسی اهمیت اتصال به بازار، فاکتور های مهم در اتصال به بازار شامل کیفیت ،استاندارد ،برند  و مواد اولیه و تشریح فرآیند پشتیبانی از مشاغل خانگی و توضیح کامل درخصوص ادامه فعالیت و نحوه ارتباط با پشتیبان از جمله رئوس برگزاری این کارگاه بود.

در ادامه این کارگاه آموزشی سعید عباسی مدیر یکی از شرکت های بسته بندی و برندینگ مطرح در حوزه صنایع دستی به عنوان مدرس کارگاه ضمن پاسخگویی به سوالات پشتیبانان به تشریح فرآیند پشتیبانی ازمشاغل ، اهمیت و نقش پشتیبان در حوزه مشاغل خانگی و فاکتورهای مهم در اتصال به بازار تولید کنندگان پرداخت .

به گزارش ایسنا  با اتمام ثبت نام از متقاضیان طرح مشاغل خانگی در 17 شهرستان آذربایجان غربی در مجموع بیش از 6000 نفر از متقاضیان در سامانه این طرح ثبت نام خود را قطعی کردند که رشته های پرمتقاضی در اولویت وروبه فاز آموزشی هستند که این دوره ها با مرکزیت ارومیه، شمال استان و جنوب استان قطب بندی خواهند شد. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: