• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-11790-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

بخشدار کوهسار سلماس:

روستاها کانون تولید و کارورزی در کشور هستند

بخشدار کوهسار سلماس گفت: روستاها کانون تولید و کارورزی در کشور هستند و باید در جهت تقویت این کانونهای مولد کشور همه تلاش خود را بکار گیریم .

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی،  عمرزاده در مراسم گرامیداشت روز ملی روستاها که باحضور مسئولین و شورای اداری، دهیاران و جمعی از روستاییان روستاهای بخش مرکزی و کوهسار سلماس برگزار شد، با گرامیداشت این روز بیان کرد: روستا کانون تولد و کارورزی است؛ بطوریکه که طبق بررسی سازمان بین المللی فائو، 95 درصد تولیدات کشاورزی و 90 درصد تولیدات لبنی از بطن روستاها تولید و عرضه می شود و ابن نشان از اهمیت روستاها در تامین زنجیره غذایی بشر است .

عمرزاده افزود: توجه به روستاها و پویایی آنها همواره یکی از اولویتهای اصلی دولت تدبیر و امید بوده و در چند سال اخیر روستاییان عزیزما بصورت ملموس از این خدمات بهره مند شده اند .

وی با اشاره به انواع خدمات ارائه شده به روستاییان روستاهای سلماس تصریح کرد: ایجاد بوستانهای کودک روستایی، شبکه های گسترده آب و فاضلاب روستایی و گازرسانی به روستاهای شهرستان و بهره مندی انها از نعمت برق و آسفالت نمونه ای از این خدمات است که در برخی روستاها تمام شده و در برخی دیگر در حال انجام است .

بخشدار کوهسار سلماس با تاکید بر لزوم ارائه هرچه بیشتر خدمات رفاهی، عمرانی و اجتماعی به مردم ساکن در روستاها خاطرنشان کرد: ایجاد این امکانات در روستاها علاوه بر ایجاد امنیت مرزی و جلوگیری از مهاجرت و حاشیه نشینی در شهرها، چرخ تولید و اقتصاد کشور را زنده و پویا نگه خواهدداشت که در نهايت موجب شکوفایی و ترقی تولید و اقتصاد کشورمان خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: