• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-11890-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

امام جمعه سلماس:

حفظ اتحاد و انسجام ملی وظیفه اصلی مردم و مسئولین در برهه کنونی است

امام جمعه سلماس بر لزوم حفظ اتحاد و انسجام ملی بعنوان وظیفه اصلی مردم و مسئولین در برهه کنونی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، حجت الاسلام سید محمد موسوی در مراسم گرامیداشت روز ملی روستاها که باحضور مسئولین شهرستانی و دهیاران و روستاییان بخش های مرکزی و کوهسار سلماس برگزار شد، با تبریک این روز به همه روستاییان گفت:  پیامبر اسلام(ص) از نظر زمان بعد از پیامبران دیگر امده اما از نظر شان و مقام برتر از انهاست و اگر تعالیم اسلام در جامعه جاری شود مشکلی نخواهد بود و همه در آسایش و آرامش زندگی خواهند کرد .

حجت الاسلام موسوی با اشاره به حفظ اتحاد و اتفاق در میان آحاد مسلمین و مردم بعنوان یکی از تعالیم ارزشمند اسلام ، تصریح کرد: این نظام مقدس خون بهای هزاران شهید و جانباز و آزاده است و به همین سادگي محقق نشده است و وظیفه ماست که اتحاد خود را حفظ کنیم .

وی با بیان اینکه اگر خودمان ضربه به خودمان نزنیم و بجان همديگر نیفتیم دشمن خارجی هیچ غلطی نمی تواند کند، خاطرنشان کرد: مسئله و مشکل اخیر اقتصادی کشور هم با اراده و حمایت مردم و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری حل و سپری خواهد شد، اما مردم در همه نقاط ایران اعم از شهر و روستا باید اتحاد خود را حفظ کرده و تحکیم بخشند .

امام جمعه سلماس اظهار کرد: امروز عده ای عینک بدبینی زده اند و همه چیز را زیر سوال می برند، درحالیکه که امکانات و خدمات ارائه شده در روستاها در 40سالگی انقلاب اسلامی بسیار قابل توجه و حائز اهميت است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: