• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-492-5
  • خبرنگار : 95
  • منبع خبر : خبر پوششی

امام جمعه ارومیه تاکید کرد:

لزوم برخورد قاطع دستگاه قضایی با مفسدین اقتصادی در شرایط کنونی

امام جمعه ارومیه گفت: گنجایش زندان های آذربایجان غربی قابل قبول نیست .

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی حجت الاسلام سید مهدی قریشی در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی که در سالن اجتماعات امام علی (ع) ارومیه برگزار شد افزود: گنجایش زندان های استان قابل قبول نیست و قوه قضاییه باید برای کاهش مدت زمان حبس از مجازات های جایگزین استفاده کند .

امام جمعه ارومیه با اشاره به اینکه تغییر و تحول در همه جا وجود دارد و تنها عمل صالح است که باقی می ماند تصریح کرد: جذب عناصر مومن و با انصاف و نظارت عالی بر کارکرد ها بحث مهمی است که دستگاه قضا باید به آن توجه کند .

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به اینکه قوه قضاییه باید بر عدم تاثیر پذیری از جوسازی های سیاسی توجه کرده و مستقل باشد خاطرنشان کرد: قوه قضاییه طبق فرموده رهبری پناهگاه مردم بوده و حق ضعیف را از غنی بدون مشکل پس گیرد.

وی اظهار کرد: دستگاه قضایی در شرایط کنونی با مفسدین اقتصادی که سهم مهمی در آشفتگی اقتصادی کشور دارند برخورد قاطع و محکمتری داشته باشد .

حجت الاسلام قریشی با اشاره به اینکه حاکم اسلامی که درمسند قضا می نشیند باید به دور از جو سیاسی باشد افزود: تلاش و پیگیری برای کاهش مدت زمان دادرسی باعث رضایت مندی مردم خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: